Tek yürek dizisi final kararı aldı! Dizinin final bölümü ne zaman yayınlanacak?

TRT 1 ekranlarında son dönemlerde reyting sorunları yaşayan Tek Yürek dizisi final kararı aldı! Peki dizinin final bölümü ne zaman yayınlanacak? Dizi, 22. bölümle son kez televizyon ekranlarına gelecek.

Tek yürek dizisi final kararı aldı! Dizinin final bölümü ne zaman yayınlanacak?

TRT 1 ekranlarına iddialı bir giriş yapan Degas Film imzalı dizi kış sezonunda ekranlarda olmuş yaz sezonunda da ekranlarda kalacağı belirtilmişti. Hilmicem İntepe, Anıl Tetik, Eslem Akar, Vildan Atasever ve Tayanç Ayaydın gibi ünlü isimlerin karşımıza çıktığı Tek Yürek dizisi reytinglerde istediği başarıyı alamadı. Bundan dolayı dizinin 22. bölüm 25 Temmuz günü final yapması yönünde anlaşmaya varıldı.

Tek Yürek Hikayesi

Kanada’da yaşamakta olan Halit, eşini kaybettikten sonra kızı Deniz ve oğlu Rüzgar ile baş başa kalır. Buz hokeyi koçluğu yapmakta olduğu takımda bir oyuncusuyla sorun yaşadıktan sonra kariyeri sona eren Halit, çocuklarıyla birlikte İstanbul’a dönme kararı alır. O esnada tesadüf eseri semtin Belediye Başkanıyla karşılaşır ve pistten haberdar olarak spora yeniden dönme fırsatı bulur. Mahalledeki erkeklerden bir takım kurmaya karar veren Halit; Yiğit, Yusuf, Oğuzhan, Akif, Mazlum ve Umut ile bir takım oluşturur.

Güncelleme Tarihi: 12 Temmuz 2019, 09:56

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nagihan
Nagihan - 12 ay Önce

Neden daldan dala atlıyorsunuz bizim baktığımız bir dizimiz var zaten #tek yürek baska bir güne alamadınızmıda güzelim diziyi final yapıyorsunuz 1 bölümü bile sıkıcı değil yazık edersiniz oyuncu kadrosu harika tek sorun reytingmi o kadar yorumlara final olmasın dememize ragmen halaa finalde ısrarlımısınız @trt1 #tekyürekfinalolmasın

gökhan tav
gökhan tav - 12 ay Önce

eger bir sorun varsa senaristti değiştirin film mi final yapmayın harika bir film bunları lütfen ciddiye alın


Popüler Haberler