The Society dizisinin 2. sezonu ne zaman başlayacak?

Severek izlediğimiz yabancı dizilerden biri de The Society. Dram türünde ele alınan aynı zamanda gençlik dizisi olan The Society dizisinin 2. sezonu ne zaman başlayacak.

The Society dizisinin 2. sezonu ne zaman başlayacak?

Netflix’in en fazla izlenen dizilerinden olan The Society’in ilk sezonu yayımlandı.  Dizinin ikinci sezonunun ne zaman yayımlanacağı merak konusu.

The Society, 10 Mayıs 2019 tarihinde 1. Sezonu yayınlanmaya başlayan şimdiyse 2. Sezonu beklenen  Amerikan gençlik dizisidir. Nobel Edebiyat Ödüllü İngiliz romancı ve şair William Golding'in imzasını taşıyan "Sineklerin Tanrısı" romanından esinlenilen dizi Christopher Keyser ve Örümcek Adam'ı yöneten Marc Webb'in imzasını taşıyor.

Christopher Keyser’in ortaya çıkardığı dizi, ilginç bir olay sonrasında sıfırdan kendi medeniyetlerini kurmak isteyen bir grup liseli genci konu alıyor. Lise çağlarımızda içimizdeki o liderlik tutkusunu tekrar hatırlatacak ve bizi heyecanlandıracak bir yapım olan diziyi izlerken, anne babaların ve yetişkinlerin olmadığı bir evrenin nasıl olacağını düşünüyoruz. 

The Society Konusu

Yeni sezonda neler göreceğiz

Christopher Keyser bu konuda "Yeni bir liderin altında New Ham, çok stabil bir yönetim olmayacak çünkü üç liderleri var. Birlikte mi hareket edecekler yoksa birbirlerini ortadan kaldırmaya mı çalışacaklar göreceğiz. Kendi yiyeceklerini üretmeye başlamak zorundalar. Yiyecek, tarım demek ve bu da belirsizlik. Başarılı olup olmayacaklarını göreceğiz. Henüz onları ne gibi hastalıklar ya da sakatlıklar bekliyor karar vermedik. Ama topluluğun üzerinde yaratılabilecek bütün baskıyı yaratacağız."diyor.

The Society dizisinin 2. sezonu ne zaman başlayacak? ile ilgili görsel sonucu

2. sezon ne zaman yayımlanacak

Netflix dizinin 2. Sezonu hakkında resmi bir açıklama yapmadı. Ancak Keyser’ın yorumlarına bakıldığında dizi başta tek sezon olarak anlaşıyor sonrasında izleyici oranına göre yeni sezon çekimleri yapılıyor. 2. Sezon seyirci beğenisine göre netleşedursun, biz Netflix takvimine bakalım. Takvime göre dizi devam edecek olursa 2020 yılının Mayıs ayında yayımlanacak.

Sezon sonunda akıllarda kalmış sorular yeni sezonda cevaplanacak gibi görünüyor. Yeni sezonda Allie ve Will’in üzerindeki suçlamalar kalkacak gibi duruyor ancak aynı gücü tekrar elde edemeyebilirler.

Son olarak da ilk sezondaki herkesin 2. Sezonda da görüleceğini düşünüyoruz.

Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2019, 12:22

YORUM EKLE

Popüler Haberler