The Taste Türkiye 1 Temmuz kim elendi?

Fox Tv'nin sevilen yarışma programı The Taste'de çekişmeli bir gün yaşandı. The Taste Türkiye 1 Temmuz kim elendi? 8.bölümde neler yaşandı? işte detaylar...

The Taste Türkiye 1 Temmuz kim elendi?

Fox Tv ekranlarına gelen The Taste’de büyük bir çekişme yaşandı. 8.bölümü ile seyirci ile buluşan yarışma programında elemeye Muhittin ile Sevgi kaldı. En iyi yemek yapanın kazandığı her hafta birinin elendiği yarışmanın elenen ismi Sevgi oldu. Şef Ali Ronay’ın takımında yer alan Sevgi veda eden isim oldu.

The Taste Türkiye formatı ile Fox ekranlarına gelmektedir. Usta şeflerin jüri olduğu yarışma programında 1 temmuz tarihinde elenen ismin kim olduğu merak ediliyordu.8.bölüm ile ekranlara gelen yarışma programında elenen isim belli oldu. 12 yarışmacının bulunduğu programda yapılan yemeklere jüriler tarafından puan verilmektedir.

THE TASTE TÜRKİYE ELENEN İSİM BELLİ OLDU

Çekişmeli bir bölüm ile ekranlara gelen yarışma programında elenen isim Sevgi oldu. Gergin dolu anlar yaşanan bölümde Muhittin, Ali’yi sabote etmeye çalıştı. Eleme potasına Sevgi ile Muhittin girdi ve elenen isim Sevgi oldu. Takımların birbirine düştüğü bölümde yarışmacıların yemeklerine verilen puanlar sonrası potaya iki isim girdi. Bu isimlerden biri olan Sevgi The Taste Türkiye ye veda etti.

Her hafta ünlü bir şefi konuk eden programda bu hafta Kenan Sevinç konuk oldu. Bu hafta jüride yer alan konuk şef yapılan avakado tartarı, beef wellingtonu ve tatlılara puan verdi.

Konuk şefin verdiği puanlara göre en çok beğenilen takım Şemsa Denizsel’in takımı oldu. Şef korumasını kazanan takım seçmektedir. Şemsa şef korumasına Efe’yi seçerek elenmesini önledi. Yarışmanın ikinci kısmında sardalyalı börek yapıldı ve bu sırada jüri üyelerinin önünde Muhittin, Mustafa’ya büyük bir jest yaptı.

MUHİTTİN’DEN MUSTAFA’YA BÜYÜK JEST

Mustafa’nın yeni doğacak çocuğuna hediye Muhittin’den geldi. Muhittin ayakkabı hediye etti ve programda duygu dolu anlar yaşandı. Yapılan jest çok beğenildi.

Yemeklerini yapan yarışmacıların yaptıkları yemekler jüriler tarafından değerlendirildi. Tadımların yapılmasından sonra verilen puanlara göre sıralama şu şekilde oldu: Emre, Selin ve Efkan en iyi üçe seçildi. En kötü üç ise Sevgi, Muhittin ve Eren oldu.

DÜELLO SONRASI KİM ELENDİ?

En kötü isimler seçilen Muhittin ve Sevgi eleme potasına giren isimler oldu. İki isim haftanın düellosunda çikolatalı sufle yaparak yarıştı. Sevgi düello sonrası elenen isim oldu.

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2019, 16:24

YORUM EKLE

Popüler Haberler