The Taste Türkiye Hangi Şefin Takımında Hangi Yarışmacılar Var?

Ekranlara henüz giriş yapan The Taste Türkiye yarışmasında hangi şefin takımında hangi yarışmacılar var? Farklı bir konsept ile ekranlara giren ve büyük bir izlenme sayısına ulaşan The Taste Türkiye'de jüriler takımlarını belirledi. İşte detaylar.

The Taste Türkiye Hangi Şefin Takımında Hangi Yarışmacılar Var?

Çarşamba akşamı televizyon ekranlarında yayın hayatına başlayan The Taste Türkiye, yemek programları arasında farklı bir konsepti ekranlara getirmeye başladı. Yarışma içerisinde yer alan 32 yarışmacıdan sadece 12’si bir sonraki haftalarda yarışabilmek için vize kazanmıştı. Ünlü üç şefin kararsız kaldığı bazı yarışmacılar da zaman zaman karşımıza çıkakta. Her hafta bir kişinin veda ettiği yarışmada büyük bir heyecan yaşanıyor.

Yarışmacılardan hemen hemen yalnızca 3’te birinin devam edebildiği yarışmada, bazen jüriler bazense yarışmacılar takım seçimi konusunda birtakım zorluklar yaşamakta.

Takım Oluşturan İlk İsim Kim Oldu?

The Taste Türkiye yarışmasında takım kuran ilk isim Rafet İnce olarak karşımıza çıkmakta. Babacan tavırlarıyla öne çıkan Rafet sonrasındaysa ikinci tamamlayan isim Ali Ronay olarak karşımıza çıkmakta. Son olaraksa Şemsa Denizsel takım kurdu ve yarışmadaki heyecan kaldığı yerden Çarşamba günü devam edecek.

Rafet İnce’nin Takımındaki İsimler

Rafet İnce’nin takımında;

Ayşecan Renda,

Aysun Çağıltaş,

Eren Babataş ve Emirhan Turanlı gibi isimler yer alıyor.

Şemsa Denizsel’in Takımındaki İsimler

Hüseyin Metin Doğan,

Efe,

Selin Yardımcı ve Hümeyra Karslı yer almakta.

Ali Ronay’ın Takımındaki İsimler

Mustafa Pekdemir,

Turhan Çiftçi,

Sevgi Asan,

Muhittin Fidan gibi isimler yer alıyor.

The Taste Türkiye Yarışması

Türkiye’nin öne çıkan şeflerinden olan Ali Ronay, Şemsa Denizsel ve Rafet İnce yarışma içerisinde hangi isimlerin hangi yemeği hazırladığını bilmeden değerlendirmede bulunmakta. Başarılı bulunan adaylar kendi takımlarına dahil oluyor ve eleme turunda tadılan yemeğin kim tarafından hazırlandığını bilemeyen jüri, kendi ekibindeki bir ismi eleme tehlikesiyle karşı karşıya kalacak. Program içerisindeki misafir şeflerin belirleyeceği konseptte yemek hazırlayan takılardan en başarılı performansı gösteren yarışmacı dokunulmazlık kazanabilecek.

Türkiye’de önde gelen şeflerden birisi olabilmek için mücadele eden, mutfak becerisine güvenen şef adaylarını bir araya getiren yarışma ‘’The Taste Türkiye’’de maraton sonunda yalnızca bir isim birinci olacak ve büyük ödülün sahibi olacak.

Güncelleme Tarihi: 20 Mayıs 2019, 22:11

YORUM EKLE

Popüler Haberler