The Taste Yarışmacı Emel Kimdir?

The Taste yarışması Fox TV ekranlarında yeni başladı. Peki The Taste Emel kimdir? Yarışmacı Emel'in hayatı nasıl?

The Taste Yarışmacı Emel Kimdir?

Ekranların yeni yarışması The Taste daha ilk bölümleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Fox TV ekranlarında yayın hayatına başlayan yarışmada heyecan dorukta. Yarışmacıların kim olduğu merak ediliyor. Son olarak dikkatleri üzerine çeken yarışmacı Emel kimdir? The Tasta Emel kimdir? Gelin hep birlikte Emel'i tanıyalım.

33 yaşında olan The Taste yarışmacısı Emel, daha önce profesyonel aşçılık yapmıştır. Özellikle yüksek ateşte pişirdiği yemeklerle gündeme gelen Emel, sanayi tipi mutfaklarda ustadır.Yarışmadaki en hızlı yarışmacılardan biri olan Emel, yüksek ateşte yemek yapsa da etleri bile yumuşatabilecek teknikleri bilmektedir. En sevdiği yemeklerin başında da kızgın yağda sebze haşlaması gelmektedir.

The Taste yarışmasının adından söz ettiren yarışmacısı olan Emel, kendisiyle yaptığımız özel röportajında yarışmacılardan korkmadığını, rekabeti sevdiğini ancak çekindiği jüri üyesi olduğunu dile getirdi. Emel'in korktuğu jüri üyesi ise Şemsa Denizsel olduğu ortaya çıktı. Şeflerine karşı bir saygısızlığı olmayacağını dile getiren Emel, hiçbir yarışmacıdan korkmadığını da açıkça ifade etti. Birinci olacağını düşünen usta yarışmacı, finale kalacağına emin olduğunu söyledi. Biz de her yarışmacı gibi kendisine de başarılar diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 15:50

YORUM EKLE

Popüler Haberler