The Walking Dead 10 Sezon Ne Zaman Başlayacak? Hangi Platformdan Yayınlanacak?

Tüm Dünya’da en çok izlenen ve konuşulan diziler arasında yer alan The Walkıng Dead’ın yeni sezonu yolda! The Walkıng Dead 10. Sezon 1. Bölüm Yakında Yayınlanıyor! Peki 10. Sezon 1. Bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte The Walkıng Dead’ın yeni sezonu hakkındaki detaylar…

The Walking Dead 10 Sezon Ne Zaman Başlayacak? Hangi Platformdan Yayınlanacak?

The Walkıng Dead 10. Sezon 1. Bölüm Yakında Yayınlanıyor!

Yayınlandığı tarihten bu yana her sene adından söz ettirmeyi başaran The Walkıng Dead 10. Sezonu ile görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Esaretin Bedeli, Yeşil Yol gibi efsane yapımların senaryosunu yazan Frank Darabont’un senaristliğini yaptığı dizi, tarihin en iyi zombi dizisi olarak anılıyor. Ayrıca dizinin birçok dalda ödülleri de bulunuyor.

Dünya’da patlak veren olayların sonrasında hızlı bir şekilde yayılan hastalık karşısında mücadele veren bir grup insanın hikayesinin anlatıldığı dizi de her dakika heyecan içinde geçiyor. Rick Grimes ve yanındakiler, zombilerle büyük bir mücadele içerisinde yer alıyorlar.

The Walkıng Dead dizisinin Türkiye’deki yayın hakları Blu TV’nin elinde bulunuyor. The Walkıng Dead dizisini izleyebilmek için aylık olarak 14.90 TL ücret ile bir Blu TV üyeliği satın alabilirsiniz.

The Walkıng Dead dizisinin 10. Sezonu yakında izleyicileri ile buluşacak. İzleyiciler The Walkıng Dead’ın 10. Sezonunun ne zaman yayınlanacağını merak ediyorlar. The Walkıng Dead dizisi 10. Sezon çekimlerinde şu sıralarda başlandı ve dizinin yeni bölümlerinin Ekim ayı gibi ekranlarda olacağı tahmin ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 12:54

YORUM EKLE

Popüler Haberler