TLC'den Yeni Su Gibi Evler Programı! Su Gibi Evler Ne zaman başlıyor?

TLC kanalı Yeni Bir Program Yayınlamaya Hazırlanıyor! Su Gibi Evler ismindeki program çok yakın bir tarihte düzenli olarak yayınlanmaya başlayacak. İşte program hakkında detaylı bilgiler…

TLC'den Yeni Su Gibi Evler Programı! Su Gibi Evler Ne zaman başlıyor?

TLC Yeni Bir Program Yayınlamaya Hazırlanıyor!

TLC kanalı izleyicilerine görsel bir şölen daha verecek. Arka bahçesinden su parkı geçen evlerden tutun, içinde havuz olan evlere kadar görsel manzaraların sınırı olmayacak program Su Gibi Evler, 16 Mayıs Perşembe gününden itibaren her hafta 17.30 saatinde yayınlanmaya başlayacak.

Evden bir adım dışarı attıktan sonra kendinizi serin sular içerisinde bulduğunuzu düşünün. Ne kadarda güzel olurdu değil mi? Su Gibi Evler programı sizleri bu gibi manzaralar ile karşı karşıya getirecek. Ben ve Erin Napier çifti Missisippi, Laurel’de bir ev satın almak isteyen insanlara yardımcı oluyorlar. Hem de bu kadarla da kalmıyorlar. Evleri satın aldıktan sonra tadilat yapılmasına ve hayallerindeki o süper evin oluşmasında da katkı veriyorlar.

Su Gibi Evler, asıl ismi ile Amazing Water Homes programı 16 Mayıs Perşembe gününden sonra her hafta içi günü 17.30 sularında TLC ekranlarındaki yerini alacak. Şimdiden herkese iyi seyirler dileriz!

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 16:40

YORUM EKLE

Popüler Haberler