Tozkoparan var mı yok mu? 15 Temmuz 2019 Pazartesi günü Tozkoparan neden yok? Dizi neden yayınlanmıyor?

TRT 1 ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden biri olan Tozkoparan dizisinin 15 Temmuz tarihinde yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor. Peki 15 Temmuz Tozkoparan var mı yok mu? 15 Temmuz tarihinin milletimiz açısından büyük önem arz etmesi sebebiyle, kanal kapsamında kritik kararlar alındı…

Tozkoparan var mı yok mu? 15 Temmuz 2019 Pazartesi günü Tozkoparan neden yok? Dizi neden yayınlanmıyor?

15 Temmuz Tozkoparan Var mı Yok mu?

Tozkoparan dizisi TRT 1 ekranlarında her Pazartesi günü yayınlanmakta olan bir dizidir. Veya Yapım firması tarafından ortaya konan dizinin oyuncu kadrosuna bakıldığında Özgür Ege Nalcı, Burak Kut, Burcu Altın, Yusuf Gökhan Atalay, Cemal Hünal, Leya Kırşan ve Ayşe Kökçü gibi isimler karşımıza çıkıyor.

Her Pazartesi günü yayınlanan Tozkoparan dizisinin yeni bölümü önümüzdeki hafta 15 Temmuz tarihine denk geliyor. Hatırlanacağı gibi 2016 senesinde 15 Temmuz tarihinde hain FETÖ üyeleri bir darbe girişiminde bulunmuşlardı. Bu girişim sonrasında yüzlerce vatandaşımız hayatını kaybetmişti.

Türk Milleti için çok büyük önem arz eden bu günde TRT 1 ekranlarında Tozkoparan dizisinin mi yayınlanacağı yoksa günün anlam ve önemi hakkında bir programın mı yayınlanacağı tartışılıyor.

Kanal yönetimi tarafından alınan karara göre Tozkoparan dizisi 15 Temmuz tarihinde ekranlarda yayınlanmayacak. TRT 1 kanalında 15 Temmuz hakkında bir program yayınlanacak. Tozkoparan dizisinin yeni bölümü ise bir sonraki hafta 22 Temmuz tarihinde yayınlanacak.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2019, 12:31

YORUM EKLE

Popüler Haberler