Trt 1 Dizisi Halka Neden Final Yapıyor?

Trt 1 ekranlarına gelen Halka dizisi 20.bölümüyle final yapıyor. Sevilen oyuncuların bulunduğu dizinin neden final yaptığı merak konusu oldu.

Trt 1 Dizisi Halka Neden Final Yapıyor?

15 Ocak 2019 tarihinde Trt 1 ekranlarında başlayan dizinin başrollerinde Hazal Subaşı yer alıyordu. Adını Sen Koy dizisiyle uzun süre ekranlarda gözüken ve beğenilen oyuncunun Trt 1 de başlayan dizisi Halka final yapıyor. 

Henüz yeni başlayan dizi 20.bölümünde ekranlara veda ediyor. 28 Mayıs salı günü seyircisiyle vedalaşacak olan dizinin neden bittiği merak edilen konulardan biri oldu.

Trt 1 Dizisi Halka Neden Final Yapıyor?

Sevilen oyuncuların yer aldığı dizi beklenmedik bir anda final yapmaya karar verdi. Dizide Ahmet Mümtaz, Hazal Subaşı, Dilan Telkök, Hande Erçel, Serkan Çayoğlu, Nazan Kesal ve Kaan Yıldırım yer alıyor. 20.bölümüyle ekranlara veda eden dizinin maddi sıkıntılar yüzünden final yaptığı söyleniyor. Ünlü oyuncuların ücretlerini karşılayamayan dizi 20.bölümüyle sevenleriyle vedalaşıyor.

Maddi sıkıntıların yanında reyting oranlarının da düştüğü söyleniyor. Daha önce de reytingler yüzünden diziyi bitireceklerdi. Fakat düzeltileceğine inanıldı. Nisan ayında biteceği söylenen dizi Mayıs ayında kesin final yapıyor.

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2019, 14:27

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abdyhalym
Abdyhalym - 3 hafta Önce

Keşke bitmeseydi çok sewmişdim

Popüler Haberler