TRT Bir Doğu Masalı Dizisi Oyuncuları Kimler? Dizinin Konusu ve Özeti Belli Oldu

TRT' de yayınlanacak olan 'Bir Doğu Masalı' çekimleri başladı.Masa üstünde olan çalışmalar başladı.Dizi ile iligi ayrıntılı bilgiler daha verilmemiş bulunmakta.Peki oyuncuları kim? Konusu nasıl olacak? İşte merak edilen o bilgiler.

TRT Bir Doğu Masalı Dizisi Oyuncuları Kimler? Dizinin Konusu ve Özeti Belli Oldu

Yapımını 'Üs Yapım' şirketinin üstlendiği TRT'nin yeni dizisi 'Bir Doğu Masalı' dizisi Gaziantepte çekilecek.Dizinin şu an ki ismi olan 'Bir Doğu Masalı' ilerleyen zamanlarda değişebileceği söyleniyor.Doğu bölgesinin en güzel şehirlerinden biri olan Gaziantepte başlayacak çekimler Gaziantebin değerli ve güzel tarihi mekanlarında çekilecek.

Dizinin yönetmenliğini Cem Akyoldaş üstlendiği söylentiler arasında.Kariyerine gazeteci olarak başlayan Cem Akyoldaş iktisat mezunudur.TGRT ana haber sorumlusu olarak devam ettiği işinden sinema tutukusu için vazgeçmiş ve birçok film ve dizi de yönetmenlik yapmıştır.En son yönetmenliğini yaptığı diziler ve filmler ise sırası ile ; Yeniden Çalıkuşu,Ah Polis Olsam,İyilik Kervanı,Köpek,Karaoğlan ve Serseridir.

'Hercai' dizisinin çok ilgi görmesi ve sevilmesi ardından birçok kanal Güneydoğu/Doğu dizileri çekmek için çalışmalara başladı.'Hercai''den sonra çekim haberleri gelen 'Bir Doğu Masalı' yakında izleyiciler ile buluşacak.

Daha yayınlanmamış olan oyuncu kadrosu ise yakında duyurulacak.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 03:23

YORUM EKLE