TRT Diriliş Osman Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Diriliş Ertuğrul Final Tarihi Netleşti!

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un final yapacağı haberleri konuşulmaya başlandı. Peki Osman Gazi’nin hayat hikayesini anlatacak olan Diriliş Osman ne zaman başlayacak ? Diriliş Ertuğrul final tarihi ne zaman ? İzleyicilerin merak ettiği bu soruların yanıtlarına haberimizde yer verdik

TRT Diriliş Osman Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Diriliş Ertuğrul Final Tarihi Netleşti!

Diriliş Osman Ne Zaman Başlayacak ?

TRT 1 ‘in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul’un final tarihinin belli olduğu kulislerde konuşuluyor. Bu iddialardan sonra dizinin final yapacağına üzülen izleyiciler Diriliş Osman ne zaman başlayacak sorularını sormaya başladılar. Peki Diriliş Ertuğrul ne zaman final yapacak ? Detaylara yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Çarşamba akşamları izleyicileri ekrana kitleyen, sevilen dizi Diriliş Ertuğrul’un final yapacağı konuşulmaya başlandı. Büyük bir hayran kitlesi oluşturan bu dizinin sevenleri final tarihini araştırıyor. Peki Osman Gazi’nin hayat hikayesini anlatacak olan Diriliş Osman dizisi ne zaman seyirci ile buluşacak ?

Diriliş Ertuğrul Ne Zaman Final Yapacak ?

Osman Gazi adıyla TRT 1  ekranlarına gelecek olan Diriliş Ertuğrul dizisinin final tarihi 29 Mayıs Çarşamba olarak belirlendiği iddia ediliyor. Başlayacak olan bir sonraki dizinin ismi Diriliş Osman olacak ve dizinin konusu da Osman Gazi’nin hayatı olacak. Kayı boyunu anlatarak başlanan hikayede Osman Gazi’nin hayatı tüm gerçekliğiyle bu dizide seyirci ile buluşacak. Diriliş Osman dizisi 2019 Ekim veya Kasım ayında TRT 1 ekranlarında yayına devam edecek. Dizide Osman Gazi  karakterine Burak Özçivit hayat verecek.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 15:29

YORUM EKLE
YORUMLAR
SILVANA OTRANTO
SILVANA OTRANTO - 2 ay Önce

I AM WAITING FOR THIS STORY. LOVE ERTUGRUL...I HOPE LOVE OSMAN TOO. THANKS FOR GIVING TO THE AUDIENCE THIS EXTRAORDINARY STORY!!!!

Silvana Otranto
Silvana Otranto - 2 ay Önce

Ya se conocen los actores que protagonizaran a Diriliis Osman?

Popüler Haberler