Trt Şampiyon dizisi ne zaman başlayacak? Şampiyon dizisinde Tolgahan Sayışman başrolde!

Yeni sezonda ekranlarda olacak yapımlardan bir tanesi de Şampiyon dizisi olarak biliniyor. Peki Şampiyon Dizisi Ne Zaman Başlayacak? TRT 1 kanalında yayınlanacak olan Şampiyon dizisi hakkındaki tüm ayrıntılar aşağıdaki kısımda yer alıyor…

Trt Şampiyon dizisi ne zaman başlayacak? Şampiyon dizisinde Tolgahan Sayışman başrolde!

Şampiyon Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Yeni sezonda yayınlanacak olan diziler arasında yer alan Şampiyon dizisi hakkındaki ayrıntılar yavaş yavaş belli olmaya başladı. Dizinin başrol oyuncusunun yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman olacağı belirtildi.

Diziyi deneyimli yönetmen Hakan Kırvavaç’ın yöneteği ifade edilirken, dizinin yapımcılığını BSK Yapım’ın üstleneceği açıklandı.

Şampiyon Dizisi Konusu

Yeni sezonda yayınlanacak diziler arasında olan Şampiyon’un konusuna bakıldığında, eski bir boksörün hayatının anlatılacağını söyleyebiliriz. Eski boksörün kızı ile olan ilişkisinin üzerinde durulacak olan dizide boks sporuyla ilgili sahnelerin de yer alacağı biliniyor.

Şampiyon dizisinin Ekim ayından itibaren TRT 1 ekranlarındaki yerini alacağı tahmin ediliyor. Dizinin çekimlerine ise en geç Ağustos ayında başlanmış olacak.

Tolgahan Sayışman Kimdir?

Tolgahan Sayışman, pek çok dizide önemli rollerde oynamış bir oyuncu olarak karşımıza çıkmaktadır. Yakışıklılığı ile dikkatleri üzerinde toplayan oyuncu daha önceden Elveda Rumeli dizisinde Kara Kalpaklı olarak seyirci önüne çıkmaya başlamıştı. Sonrasında ise Aşk Geliyorum Demez isimli filmde oynayarak yeni bir deneyim elde etmiş oldu.

2010 senesinde Lale Devri isimli yapımdaki yerini alan yakışıklı oyuncu uzunca bir süre bu dizide başrol olarak görev yaptı.

Oynadığı Yapımlar

2004 – Avrupa Yakası

2006 – Acemi Cadı

2006 – Esir Kalpler

2006 – Maçolar

2007 – Dicle

2007 – 2009 – Elveda Rumeli

2007 – Hepsi1

2008 – Aşk Tutulması

2009 – Kavak Yelleri

2009 – Aşk Geliyorum Demez

2010 – 2014 – Lale Devri

2014 – Büyük Sürgün

2015 – Asla Vazgeçmem

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2019, 03:40

YORUM EKLE

Popüler Haberler