TRT1 Aileler Yarışıyor yarışması otomobili kim kazandı?

Ufuk Özkan’ın sunduğu, TRT 1’in sevilen “en popüler” cevapların arandığı yarışma programı “Aileler Yarışıyor”da “Son Model Otomobil”i Tokat’lı “Evrensel Ailesi” kazandı.

TRT1 Aileler Yarışıyor yarışması otomobili kim kazandı?

Aileler Yarışıyor’da Hangi Aile Kazandı? Trt1’in Sevilen Yarışmasında Heyecanlı Final

Ünlü oyuncu Ufuk Özkan’ın sunuculuğunu yaptığı TRT1’in gözde yarışma programı Aileler Yarışıyor’da dün akşam heyecanlı dakikalar yaşandı. İzleyenlere ve yarışanlara hem eski günleri hatırlatan hem de heyecanlandıran Aileler Yarışıyor’da finale kalıp kazanacak olan aile yarışmanın büyük ödülü olan son model bir otomobilin sahibi olacaktı. Büyük bir çekişmeye sahne olan yarışmada mutlu sona Evrensel ailesi ulaştı.

Algıya dayalı bir yarışma olan ve ailelerin en popüler cevabı bulmaya çalışarak, yarışmacıların doyasıya eğlenerek mücadele ettiği, ekran başında yer alan izleyicilerin verilen cevaplara şaşırarak eğlendiği bir yarışma olan Aileler Yarışıyor’da sorulan sorulara son derece dikkat etmek gerekiyor.

Hepimizin günlük hayatta her an karşılaşabildiğimiz olaylardan, nesnelerden, isimlerden oluşan cevaplarıyla yarıştıran sorulardan bazıları “Okul alışverişinde satın alınan beş şey sayın”, “Fincan ile ikram edilen bir içecek söyleyin” gibi sorulardan oluşuyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2019, 16:50

YORUM EKLE

Popüler Haberler