TRT1 Şampiyon Dizisi Oyuncuları Kimler? Şampiyon Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Yaz aylarında TRT 1 ekranlarında olacak Şampiyon dizinin bazı oyuncuları ve karakterleri belli oldu. Şampiyon dizisinin tam oyuncu kadrosunda kimlerin yer aldığı henüz bilinmiyor. Şampiyon dizisinde oynayacak bazı oyuncular ve bu oyuncuların karakterleri belirlendi.

TRT1 Şampiyon Dizisi Oyuncuları Kimler? Şampiyon Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Togahan Sayışman’ın başrolünü oynadığı Şampiyon dizisi TRT 1 ekranlarında olacak. Yaz aylarında yayınlanacak dizinin yönetmenliğini Cevdet Mercan yapıyor. Şampiyon dizisinin senaryosu ise Altuğ Küçük’e ait.

Şampiyon dizisinde Tolgahan Sayışman’ın yanı sıra Özge Özpirinçi de oynayacak. Şampiyon dizisinde 5 yaşındaki küçük kızı olan deneyimli bir boksörün başından geçenler anlatılacak.

Başrolünde Tolgahan Sayışman’ın yer aldığı Şampiyon dizisi yaz aylarında TRT 1 ekranlarında olacak. Daha önce Star TV’de yayınlanacağı söylenen dizinin TRT 1 ekranlarında yayınlanması kesinleşti.

Şampiyon Dizisi Oyuncuları

Tolgahan Sayışman, dizide 5 yaşında küçük bir kızı olan ve eşinden boşanmış deneyimli boksörü canlandıracak.

Özge Özpirinççi ise, ringlere geri dönmeye çalışan boksörün eşini oynayacak.

Şampiyon dizisinin tam oyuncu kadrosu henüz netleşmedi. Ancak ilerleyen günlerde dizinin oyuncu kadrosu ve dizinin diğer ayrıntıları daha da netleşecektir.

Güncelleme Tarihi: 15 Mayıs 2019, 21:03

YORUM EKLE
YORUMLAR
cennet yilmaz
cennet yilmaz - 1 yıl Önce

cok guzel sagoluuuuuuuuuuuuun