TRT’den Mini Dizi Geliyor! Dengi Dengine Kaç Bölüm Sürecek? Oyuncuları Kimler?

TRT 1 kanalında yeni bir dizinin yayınlanmasına hazırlanılıyor. TRT’den Mini Dizi Geliyor! Dizinin Haziran ayı içinde yayınlanması bekleniyor. Peki Dengi Dengine Kaç Bölüm Sürecek? İşte TRT’nin yeni mini dizisi hakkındaki detaylar…

TRT’den Mini Dizi Geliyor! Dengi Dengine Kaç Bölüm Sürecek? Oyuncuları Kimler?

TRT’den Mini Dizi Geliyor! Dengi Dengine Kaç Bölüm Sürecek?

Haziran ayı içinde TRT ekranlarında yayınlanacak olan dizi Dengi Dengine izleyicinin ilgisini çekmeyi başardı. Mini dizi uygulaması ülkemizde çok fazla tercih edilen bir yöntem olmamakla birlikte, yeni yeni öneklerini görmeye başlıyoruz. Dengi Dengine dizisinin 3 Haziran ve 7 Haziran tarihleri arasında 5 bölümlük seri halinde ekranlara gelmesi bekleniyor.

Ünlü Şarkıcı da Oyuncu Kadrosunda

Dengi Dengine dizisinin başrol oyuncuları arasında Bora Akkaş, Su Kutlu, Baran Can Eraslan ve Şinasi Yurtsever yer almakta. Dizide genç isimlerin yanında usta oyuncu Altan Erkekli’ de yer alıyor. Diğer taraftan dizi kadrosunun içinde Murat Kekilli’nin de bulunduğu görülmekte.

Dengi Dengine dizisinin yapımcısına baktığımızda Ogün Şanlıer ve İbrahim Elma isimleri karşımıza çıkıyor. Yönetmenliğini ise Osman Nail Doğan ve Murat Zaloğlu yapıyor. Senaryo kısmındaysa karşımıza Osman Nail Doğan geliyor.

Dizinin Konusu

Dizinin konusundan kısaca bahsedecek olursak, Toprak’ı bir trafik kazası sonrasında kaybeden Mert, Gökçe ve Bora’nın arkadaşlarının en büyük hayalini gerçekleştirebilmek için babası Seyfi ile birlikte çalışma hikayesini anlatmakta.

Mert, Gökçe ve Bora, Toprak’ın vefat etmeden önce en büyük hayali olan rock festivalinde sahne almayı yapabilmek için babası Seyfi ile çalışmaya başlamaktadırlar. Fakat bu sırada çok para kazanmaları gerekmektedir. Para kazanarak çekecekleri klibi festivale göndermeleri ve kabul görmeleri gerekli. Bakalım gençlerin hikayesi nasıl seyredecek…

Oyuncu Kadrosu

engi Dengine dizisinin oyuncuları arasında; Bora Akkaş, Su Kutlu, Baran Can Eraslan, Şinasi Yurtsever, Benian Dönmez, Dilek Çelebi, Bülent Seyran, Uğur Serhan, Ergül Miray Şahin, Musab Ekici, Cemre Polat, Ozan Çelik, Yiğit Ege Yazar, Ömer Turan, Jale Aylanç, Murat Kekilli ve Altan Erkekli gibi isimler bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2019, 13:58

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erkan
Erkan - 2 hafta Önce

Aşırı güzel bir dizi devam etsin bence.

SN
SN - 2 hafta Önce

Kesinlikle Devam etmesi gereken, ailece izlenecek güzel bi dizi idi.

Yasin özsöyler
Yasin özsöyler - 2 hafta Önce

Tam bir aile dizisi olmuş izlerken insan hiç bitmesin istiyor inşAllah bitmez. Diziyi ceken dizide oynayan yayınlayan herkesin emeğine sağlık.

Mercan
Mercan - 2 hafta Önce

Devam etmeli.karakterler ve işleyiş çok başarılı.ozellikle mert

Popüler Haberler