Turabi War of the Worlds yarışmasından çekildi

Survivor yarışmasıyla adını duyuran Turabi ortalığı birbirine kattı. Amerika’da katıldığı yarışmadan ayrıldı. Turabi War of the Worlds yarışmasından çekildi.

Turabi War of the Worlds yarışmasından çekildi

Turabi Amerika’da ortalığı birbirine kattı. Takım arkadaşını döven Turabi yarışmadan ayrıldı. Amerika’nın Survivor’u olan ar of The Worlds yarışmasına ikinci kez katılan Turabi, takım arkadaşıyla kavga edince yarışmadan ayrıldı.

Daha önce iki kez Survivor yarışmasını kazanan ve büyük ödülün sahibi olan Turabi, bu başarılarının ardından Amerika’daki War of the Worlds yarışmasına katılmıştı. Geçen yıl katıldığı yarışmada şampiyon olan Turabi, bu yıl da davet aldı. İkinci kez katıldığı yarışmada, oyun sırasında takım arkadaşıyla kavga eden Turabi, yarışmadan ayrıldığını açıkladı.

Survivor yarışmasıyla adını sık sık duyuran Turabi Çamkıran, hırslı ve istekli karakteriyle bu tür yarışmaların favorisi olarak gösteriliyor. Bu başarılarının ardından Amerika’da katıldığı yarışmada da göz kamaştıran Turabi, bu kez oyun sırasında takım arkadaşıyla kavga etti ve sinirlerine hakim olamadı. Orada bulunan görevlilerin sakinleştirmekte zorlandığı Turabi, sonrasında yarışmadan ayrıldığını dile getirdi.

‘’Korumalar Olmadığı Zaman O Tavuğun Kemiklerini Kıracağım’’

Takım arkadaşıyla kavga ettikten sonra şahsi Instagram hesabı üzerinden açıklamalarda bulunan Turabi, "Onurum 1.000.000$'dan daha önemli. Eve kendi isteğimle dönüyorum. (Diskalifiye diye bir şey yok!) Çünkü bu kavgadan sonra yarışma evine dönersem, etrafta korumaların olmadığı zaman o tavuğun bütün kemiklerini kırarım." dedi.

5 Milyon Lira Kazandı

Survivor yarışmasında 2 kez şampiyon olan Turabi’nin başarıları Amerika’da da geniş yankı bulmuştu. Sonrasında Amerika’daki The Challenge yarışmasına katılan ve burada da birinci olan Turabi, toplamda 5 milyon TL ödül kazandı.

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2019, 20:24

YORUM EKLE

Popüler Haberler