TV8 Doya Doya Moda Uğurkan Erez neden yok, neden gelmedi?

TV8 ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Doya Doya Moda yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmanın ekranlara gelen son bölümünde jüri üyeliği yapan Uğurkan Erez, programa katılmadı. İzleyiciler, TV8 Doya Doya Moda Uğurkan Erez neden yok, neden gelmedi diye araştırılmaya başladı. İşte, detaylar…

TV8 Doya Doya Moda Uğurkan Erez neden yok, neden gelmedi?

TV8 ekranlarında hafta içi her gün izleyici ile buluşan ve büyük beden kadınların en iyi olmak için yarıştıkları moda programı Doya Doya Moda yarışması tüm hızıyla devam ediyor. Sevilen programda jüri üyeliği yapan Uğurkan Erez, yarışmanın ekranlara gelen son bölümünde programda yer almadı. İzleyiciler, bunun sebebini araştırmaya başladı.

Koronavirüs salgını nedeniyle dizilerin çekimlerine ara verildi. Programlar önlemler çerçevesinde çekilmeye başladı. Doya Doya Moda yarışması da bu önlemler çerçevesinde çekilmeye başladı. Yarışmacılar, alışverişe çıkmayıp stüdyoda bulunan kıyafetlerden seçim yapmaya başladı. Aynı zamanda tüm Türkiye’de 65 yaş üzeri ve 20 yaş altı için sokağa çıkma yasağı getirildi. TV8’in sevilen yarışmasında jüri üyeliği yapan Uğurkan Erez’in yaşı dolayısı ile sokağa çıkması yasaklanınca programa telekonferans yöntemi ile katıldı. 

Uğurkan Erez Kimdir?

Uğurkan Erez, 1954 yılında dünyaya geldi. Uğurkan Erez, Kırklarelilidir. Kareograf ve modacılık yapmaktadır. İki kardeş sahibibidir. Küçük yaşta babasını kaybeden ünlü modacı İlkokulu Gazi Mustafa Kemal Paşa İlkokulu'nda, Orta öğretimini Kadıköy Kemal Atatürk Ortaokulu'nda, liseyi ise Fenerbahçe Lisesi'nde okumuştur. Lisans eğitimini ise Şişli Ticari İlimler Akademisi Siyasi Bilimler Fakültesi'nde sonlandırmıştır. İlerleyen yıllarda modacılık üzerine uzmanlaştı.

Daha önce Bugün Ne Giysem, Bu Tarz Benim ve İşte Benim Stilim yarışmalarında; Fox Tv'de yayınlanan Stil Avcıları adlı moda programında jüri üyeliği yaptı.

 

Tarafsız haber ve sıcak gelişmelerden mahrum kalma! Tüm haberler mobil uygulamamızla anında telefonunda! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Takipçilerimiz için haberlerimiz artık Instagram’da! Tüm sıcak gelişmeleri anında takibe başla >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Tüm merak edilen haberlere yer verdiğimiz Haberport Facebook Grubumuza sen de katılmayı unutma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2020, 12:03

YORUM EKLE

Popüler Haberler