TV8 Gel Yazın Konuşalım programı sunucuları Hakan Hatipoğlu ve Seray Sever kimdir?

Bugün ile birlikte karşımıza yeni gelen Tv8 Gel yazın konuşalım programı sunucuları Hakan Hatipoğlu ve Seray Sever hakkında bilgiler.

TV8 Gel Yazın Konuşalım programı sunucuları Hakan Hatipoğlu ve Seray Sever kimdir?

Tv8 ekranlarında 2019 yaz sezonu için yeni bir program ekranlara geliyor. Seray Sever ve Hakan Hatiopğlu'nun sunumu ile ekranlarımıza gelecek olan Gel Yazın Konuşalım programı 4 Temmuz Perşembe (bugün) yayına girmeye başladı. Peki programın sunucuları kimler, Seray Sever ve Hakan Hatioğlu hakkında bilgiler.

Bir süredir ekranlarımızda gözükmeyen Seray Sever yeniden dönüş yaptı. Çocuğu olduktan sonra bir süre boyunca ortalarda gözükmeyen Hakan Hatipoğlu'da Tv8 ekranlarında olacak. Hafta içi hergün canlı yayında olacak program ünlü sunucular ile bir çok konuyu gündeme taşıyacaklar. Gel Yazın Konuşalım programında ilginç olaylar, spor, ünlülerin hayatları, estetik moda gibi bir çok konu gündemde olacak. Konukları ile Gündeme dair her konuyu tartışacaklar. 

Seray Sever Ve Hakan Hatioğlu Kimdir ?

Seray Sever, 1973 İstanbul doğumludur. 2018 yılında Eray Sümbül ile evlenmiştir. Boğaziçi Üniversitesi ekonomi bölümü mezunudur. 2006 yılında 5 şarkılık bir albüm çıkardı. Sonrasında ise şarkıcılığı ile gündeme gelen sanatçı sinema ve reklamlarda rol almaya başladı. 

Hakan Hatipoğlu, Acun'un yapımcısı olduğu Var Mısın Yok Musun yarışma programı ile gündeme gelmiştir. Daha sonra Programda yaptığı tavırlarıyla Acun'un dikkatini çekmeyi başardı. Acun yanında çalışmasını istediği için Hakan Hatipoğlunu yanına aldı. Hakan Hatipoğlu, 1979 Çanakkale doğumludur. 1.83 cm boyundadır. Ayrıca Var Mısın Yok Musun yarışmasında tanıştığı Gizem Akın ile evlenmiştir. 

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 14:34

YORUM EKLE
YORUMLAR
Aynur timur
Aynur timur - 11 ay Önce

Seray severi sevmedik hakani hic konuşturmuyor biz hakanin yorumlarini istiyoruz marmaris datcadan sevgiller