Üçüncü Şahıs filminin konusu nedir? oyuncu kadrosu ve film fragmanı

2019 yılında vizyona giren Üçüncü Şahıs filmi hakkında merak sürüyor. Üçüncü Şahıs filminin konusu nedir? Oyuncu kadrosunda kimler var? Üçüncü Şahıs filmi üç ayrı şehirde gerçekleşen hikayeleri işlemektedir.

Üçüncü Şahıs filminin konusu nedir? oyuncu kadrosu ve film fragmanı

2013 yılında beyazperdeye aktarılan Üçüncü Şahıs filmi için meraklı arayış sürüyor. Üçüncü Şahıs filmi Roma, Paris ve New York’ta çekilmiştir.

Üçüncü Şahıs Filminin Konusu

Filmde Roma, Paris ve New York’ta üç ayrı hikaye anlatılmaktadır. Yakın bir tarihte evliliği biten Micheal, Paris’te yaşamaktadır. Yeni sevgilisi Anna tarafından ziyaret edildiğinde Anna, Micheal hakkında büyük bir sırrı öğrenir ve artık ona güvenmez. Bu durum ilişkilerini zora sokacaktır. New York’ta yaşayan Jukia, oğlunu öldürmeye teşebbüsle suçlanmaktadır, her ne kadar karşı çıksa da oğlunun vasiyeti babası Rick’e verilir. Rick anne ve oğlu arasındaki tamamıyla sonlandırmanın peşindedir. Roma’ya bir gezisi için giden Sean ise İtalyan Monica’ya aşık olur ve bu sırada büyük bir talihsizlik gerçekleşir. Monica’nın kızı kaçırılır, Sean ise küçük kızı kurtarmanın bit yolunu bulmaya çalışır.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 19:01

YORUM EKLE

Popüler Haberler