Uraz Kaygılaroğlu kimdir? Sinema ve TV dünyasının önemli isimi Uraz Kaygılaroğlu hakkında bilgiler

Sinema ve TV ekranlarında son senelerde karşımıza sık sık çıkan Uraz Kaygılaroğlu Kimdir? Bu yazımızda kendisi hakkında önemli bilgiler vereceğiz. İşte Uraz Kaygılaroğlu’nun kaç yaşında ve nereli olduğuna dair ayrıntılar…

Uraz Kaygılaroğlu kimdir? Sinema ve TV dünyasının önemli isimi Uraz Kaygılaroğlu hakkında bilgiler

Uraz Kaygılaroğlu Kimdir?

Uraz Kaygılaroğlu asıl olarak Balıkesirlidir. 1987 senesinde doğmuştur. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde Reklamcılık Bölümünü okumuştur. Show TV kanalında bir zamanlar yayınlanan Pis Yedili dizisi ile ekranlardaki yerini almaya başlamıştır. Bu dizide Can karakterini gayet başarılı bir şekilde canlandırmıştır. Sonrasında ise Fox TV kanalında yayınlanan Harem dizisinde Feminen Ağa rolüne hayat vermiştir.

TRT 1 kanalında yayınlanan Eski Hikaye dizisinde Ömer karakterini canlandırdıktan sonra Tam Zamanı isimli bilgi yarışmasının da sunuculuğunu yapmıştır. Sonrasında Kanal D ekranlarında izleyiciler ile buluşan Takip isimli bilgi yarışmasına geçiş yapmıştır. Bu deneyimi sonrasında ise yine TRT 1 ekranlarında yayınlanan Yedi Güzel Adam dizisinde Erdem Bayazıt rolüne hayat vermiştir.

Türkiye ve Azerbaycan topraklarına oldukça izlenen Baba Candır dizisinde Haluk Güney karakterini oynadıktan sonra TRT 1 ekranlarındaki Kuyruk isimli yarışmanın sunuculuğunu üstlenmiştir. Son olarak ise Show TV kanalında yayınlanan Klavye Delikanlıları dizisinde Volki rolünü oynamıştır.

2014 senesi Haziran ayında eşi Melis İşiten ile evlenen Uraz Kaygılaroğlu, evliliklerinin üzerinde 2 sene sonra kızı Ada ile tanışmıştır. Geçmişte sahip olduğu kiloları vermesi sonrasında bir dönemler gündeme bomba gibi oturmuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Temmuz 2019, 18:28

YORUM EKLE

Popüler Haberler