Vurgun Dizisi Turan Öldü mü? Cemal Toktaş Diziden Çıkıyor mu? Yeni Bölümde Olacak mı?

Erkan Petekkaya, Deniz Çakır ve Emre Kınay'ın başrollerde oynadığı Vurgun çarşamba akşamları yayınlanıyor. FOX TV'de yayınlanmakta olan ve yapımcılığını GOLD Film’in üstlendiği, senaryosunu Başar Başaran ile Emre Özdur’un kaleme aldığı, Altan Dönmez'in yönetmen koltuğunda oturduğu Vurgun dizisini konusu ne? Geniş oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çeken dizi Vurgun FOX TV yeni sezonda ekrana gelmeye başladı. İlk bölümünden itibaren büyük ilgi odağı olan dizisinde Turan karakterine hayat veren Cemal Toktaş diziye veda mı edecek? İşte detaylar...

Vurgun Dizisi Turan Öldü mü? Cemal Toktaş Diziden Çıkıyor mu? Yeni Bölümde Olacak mı?

Fox Tv ekranlarında bir süredir tanıtımının yapıldığı ve merakla beklenen Vurgun dizisi 6 bölümdür yayında. Dizinin sırlarla dolu hikayesi izleyicinin epey ilgisini çekti. Dizinin yapımını Gold Film üstlenmişti. Yönetmen koltuğunda Altan Dönmez'in oturduğu dizinin senaryosunu ise Başar Başaran ve Emre Özdur kaleme aldı. Zengin oyuncu kadrosu ise dizinin merak uyandırmasına, hikayesi ise ilgi odağı olmasının başlıca sebepleri oldu.

Vurgun Dizisi Konusu Nedir?

Kemal Vardar, aşık olduğu eşi ve oğlu ile sakin ve mutlu yaşayan biridir. Oğlunun 2. yaş günü için yapılan kutlamanın ardından aklına bir iş fikri gelir. Daha sonra sahibi olduğu fabrikaya gider ve hayatında büyük bir değişiklik yaşar. O andan itibaren değiştiremeyeceği olaylar yaşayan Kemal, fabrikada çıkan bir yangının ardından korkunç bir kaza geçirir. Bu kazanın ardından komaya giren Kemal, eşi ve etrafındaki herkes şaşkına döner ve herkes yasa boğulur. Hastane doktorları tarafından Kemal tıbbi anlamda ölmüş ilan edilir. Kemal ise fabrika yangının ardından büyük bir sır ile derin bir uykuya yatmıştır. Yıllarca komada yatan Kemal'in eşi Reyhan, ortağı Vedat, kardeşi Turan ve çevresinde bulunan yakınları ise bir şekilde yaşamlarına devam etmeleri gerekmektedir. Dizinin hikayesi ise tam olarak 10 yıl sonra yani Kemal'in komadan mucize bir şekilde uyanması ile başlar. Bu sırada Kemal'in eşi Reyhan ise ortağı Vedat ile evlenir. 

Turan karakterine hayat veren Cemal Toktaş kimdir?

1983 yılı Ocak ayında İstanbul'da doğan başarılı oyuncu, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Oyuncunun son yer aldığı yapıt ise Bizim Hikaye dizisi olmuştu. Son dönemlerin sevilen dizisi Meryem'de de yer alan oyuncu burda da Savcı Oktay karakteri ile ekranlarda yerini almıştı. 

Vurgun Dizisi Son Bölümünde Neler Yaşandı?

Kemal büyük sırrı öğrenmiştir. Sevdiği kadını ve oğlunu geri kazanabilmek için herşeyi yapar. Vedat ise çıldırmış durumdadır. Reyhan'ın Kemal'e geri dönmemesi için son bir koz kullanır. Ve Reyhan bir seçim yapmak zorunda kalır. Reyhan oğlu Kerem'e gerçek babasını söylemek ve söylememek arasında kalır. Reyhan Vedat'ın bu büyük kozuna rağmen oğluna gerçekleri anlatabilecek mi? Kerem ise herşeyin farkına varmaya başlar. Bu ailenin bir sır olduğunu ve oyunlarla kurulduğunu sezmektedir. Vedat her ne yaparsa yapsın Kerem gerçeği öğrenmek üzeredir...

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 23:24

YORUM EKLE