Yaralı Kuşlar Dizisi Neden Yok? Dizi Final mi Yaptı? Bitti mi? Yaralı Kuşlar Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Yaralı Kuşlar'ın yayın akışında görülmemesi üzerine binlerce dizi sever Yaralı Kuşlar neden yok, final mi yaptı, bitti mi ve yeni bölüm ne zaman sorularının yanıtını aramaya başladı. Dizinin yaz sezonundaki performansına bağlı olarak devam edip etmeme kararının alınacağı belirtiliyor.

Yaralı Kuşlar Dizisi Neden Yok? Dizi Final mi Yaptı? Bitti mi? Yaralı Kuşlar Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Yaralı Kuşlar büyük bir heyecanla devam ediyor. Dizi severler, 3 Haziran Pazartesi günü dizinin yayın akışında olmadığını görünce büyük bir şaşkınlık içerisinde oldu. İzleyiciler dizinin final yapıp yapmadığı konusunda araştırma yapmaya başlarken gerçek kısa süre sonra ortaya çıktı.

Yaralı Kuşlar Final mi Yapacak?

31 Mayıs 2019 günü Yaralı Kuşlar dizisi 45. bölümüyle televizyon ekranlarında olmuştu. Sevilen dizinin final mi yoksa sezon finali mi yapacağı konusunda büyük bir merak söz konusu. Yapımcıdan veya dizi oyuncularından da bu konuda bir nota gelmemesi üzerine milyonlarca kişi araştırma yapmaya koyulmuştu.

Yaralı Kuşlar Yaz Ayında da Devam Edebilir

Kanal D ekranlarının günlük dizisinin sezon finali veya final yaparak sezonu kapatması bekleniyordu. Birçok kişi de dizinin final yapacağını öne sürmekteydi. Ancak bu konuda herhangi bir açıklama yapılmaması üzerine dizinin yaz günlerinde de devam edeceği aktarılıyor. Fenomen dizi 46. bölümüyle 10 Haziran Pazartesi günü saat 16.00’da ekranlarda olacak. Meryem karakterine hayat veren Gizem Arıkan, Elif dizisinin de yer aldığı OBN TV’de 4 Haziran 2019 tarihi itibariyle yer alacağını duyurmuştu. Dizinin yayınları yurtdışında da devam etme kararı aldı.

Son bölümünde reytinglerde ivme yakalamayı başaran Yaralı Kuşlar’ın diziye devam diyeceği tahmin ediliyor. Bu konuda yaz sezonunda gösterilecek başarıya bağlı olarak dizinin kaderinin çizileceği de konuşulan bir diğer konu başlıklarından.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2019, 23:40

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gamze
Gamze - 2 hafta Önce

Güzel bir dizi severek izliyoruz.lutfen devam etsin...

Pedrie
Pedrie - 2 hafta Önce

Lutven devam etsin cok seviyorum

Çınar
Çınar - 2 hafta Önce

Çok güzel bir dizi devam etsin.

Hatice
Hatice - 2 hafta Önce

Devam etsin

Zahide
Zahide - 2 hafta Önce

Cokta tın iyi bi dizi vardı heycanla izliyordum artık hevesim kırıldı sizin olsun diziiiıiiii

khaterehkhaligh2
khaterehkhaligh2 - 2 hafta Önce

ya neden bu dizi vermiyur?

Asize
Asize - 2 hafta Önce

Obn tv geçmişte biz nasıl izleyecepiz

Asize
Asize - 2 hafta Önce

Sakın yayından kaldırmayı aklınızın ucundan geçirmeyin sakın


Popüler Haberler