Yaralı Kuşlar Levent ölüyor mu? Ali Yasin Özegemen diziden ayrılacak mı?

Yaralı Kuşlar dizisinde Meryem'i kurtarmak isteyen Levent ölüyor mu? Dizinin 55. bölüm fragmanı yayınlandı ve izleyiciler merakla Ali Yasin Özegemen diziden ayrılacak mı sorusunun yanıtını aramaya başladı.

Yaralı Kuşlar Levent ölüyor mu? Ali Yasin Özegemen diziden ayrılacak mı?

Kanal D ekranlarının günlük dizisi Yaralı Kuşlar’ın 55. bölüm fragmanı yayınlandı. Gizem Arıkan, Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen gibi sevilen isimlerin rol aldıkları dizide Levent ve Meryem’in hayatının tehlikede olduğu görüldü. İzleyicileri televizyon ekranlarına kilitleyecek sahnelere yer verecek yeni bölümde yaşanacaklar büyük bir merakla araştırılmaya başlandı.

Levent Vurulacak mı?

Dizinin son bölümünde Levent, Meryem’i kurtarabilmek için para getirir ancak yine de başları tehlikeden kurtulmaz. Hem Meryem’i hem de Levent’i öldürmek isterler. Bu süreçte bir şekilde kaçan Meryem ve Levent, ormanda saklanabilecekleri bir ev bulurlar. Bu sırada Aslı’ysa Hülya’nın konuşmamasını fırsat bilir ve yeni planlar yapmaya başlar.

Silahlı kimseler Meryem ve Levent’i yeniden bulur ancak Meryem kaçmayı başarmıştır. Meryem’in geri dönebilmesi için Levent’e silah dayatılır. Bu süreçte izleyiciler Levent’in vurulup vurulmayacağını araştırmaya koyuldu.

Yaralı Kuşlar dizisi hafta içi her gün 15.45’te Kanal D ekranlarında yayınlanmakta.

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2019, 22:24

YORUM EKLE

Popüler Haberler