Yasak Elma Alihan ve Zeynep Diziden Neden Ayrılıyor? Onur Tuna ile Sevda Erginci Diziye Veda Ediyor!

Fox TV ekranlarında yayınlanmakta olan Yasak Elma dizisinde Flaş Ayrılık yaşandı! Onur Tuna ve Sevda Erginci rol dolayısıyla diziden ayrıldılar. İşte Yasak Elma dizisi ayrılıkları ile ilgili ayrıntılar...

Yasak Elma Alihan ve Zeynep Diziden Neden Ayrılıyor? Onur Tuna ile Sevda Erginci Diziye Veda Ediyor!

Yasak Elma Dizisinde Flaş Ayrılık!

Fatih Aksoy’un yapımcılığını üstlendiği Yasak Elma dizisi Fox TV ekranlarında izleyicileri ile buluşmaktadır. Yasak Elma dizisi 27 Mayıs tarihinde yayınlanacak olan bölümü ile birlikte sezon finaline girecek.

Sezon boyunca her Pazartesi akşamı seyirci karşısına çıkan dizi, geçtiğimiz yıl mayıs ayında set içinde yaşanıldığı söylenen taciz skandalı sebebiyle aylarca gündemden düşmemişti. Dizinin ‘Halit Argun’ karakterini canlandıran Talat Bulut, 19 yaşında olan kostüm sorumlusunu zorla öpmeye çalışmakla suçlanmış, mahkemeye aktarılan şikayetin savcılığa geçmesiyle sonucunda takipsizlik kararı alınmıştı.

Olayın hemen ardından başrol oyuncuları Şevval Sam, Sevda Erginci, Eda Ece ve Onur Tuna ile beraber yönetmen Neslihan Yeşilyurt, Talat Bulut’a karşı tepkilerini korusa da işlerini profesyonellik ile devam ettirdi. Talat Bulut, bunların sonucunda dizi de eski eşi Ender’i oynayan Şevval Sam’ a  hakkında söyledikleri için iftira davası açtı.

Geri de durmamayı tercih eden Şevval Sam, 45. doğum gününü kutlamış olduğu sette karşı dava açmış olduğu Talat Bulut hakkında ‘Gereksiz Varlık’ şeklinde bahsetti. Bu söylem Talat Bulut’u çileden çıkardı.

Geçtiğimiz aylarda tansiyonlar düştü ve sette bu gerginlik geçmiş oldu. Dizinin yeni sezon onayı da kanaldan gelmiş oldu. Senaryo da beklenmeyen bir son dakika yeniliği ekibi şaşırttı. Dizinin başından bu yana başrollerde olan Onur Tuna ve Sevda Erginci’nin projeye son vereceği öğrenildi.

46. bölüm ile beraber rol sebebiyle iki sevgiliyi canlandıran Onur Tuna ve Sevda Erginci’nin hikaye son bulduğu için diziye veda edeceği duyuruldu.

Ayrıca diziye Azeri asıllı oyuncu Nesrin Cavadzade’nin de katılacağı öğrenildi. Hande Ataizi’nin bundan önce diziye dahil olacağı konuşulmuş ama ‘Gergin bir set ortamında çalışmak istemiyorum’ dediği öğrenilmişti.

Hande Ataizi tarafından bundan önce ‘’Melekler Evi’’ filmi çekilirken 2000 yılında Talat Bulut’un kendisini taciz ettiği iddiası öne sürülmüştü.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 00:19

YORUM EKLE
YORUMLAR
Rumuz
Rumuz - 1 ay Önce

Valla dizi bitmiştir demek iki başrol oyuncu millet zaten onlar için bakiyodu en kısa zamanda bu dizide final yapar

isimsiz
isimsiz - 1 ay Önce

Neden böyle bir şey yapildi bundan sonra dsa bakan olmaz zaten

Sevda gunes
Sevda gunes - 1 ay Önce

Alihan ve zeynep giderse dizi bitmis demek birdaha izlemem

İsimsiz biri
İsimsiz biri - 4 hafta Önce

Bence gitmeleri çok saçma başka şeylerde bulabilirler sıkıcı olucak insanlar için ve büyük bir ihtimalle final yapacak.

ŞÜKRAN Özer
ŞÜKRAN Özer - 4 hafta Önce

Dizi bitmiştir...

Sermin
Sermin - 4 hafta Önce

Bende Alihan ve Yıldızı çok beğeniyordum.Yanlız Alihanla zeynebin boy uyuşmazlığı hep dikkatimi çekmişti.Eğer yıldız çıkarsa dizi bitmiş sayılır.izlemeye devam.

Sermin
Sermin - 4 hafta Önce

Yıldızı çok beğeniyorum.Yanlız Alihanla Zeynebin boy uyuşmazlığı hep dikkatimi çekmişti.izlemeye devam.

gük kuşagı
gük kuşagı - 1 hafta Önce

çok seviyorum diziyi ama alihan zeynepsiz dizi ğüzel olmaz

Popüler Haberler