Yasak Elma bitti mi final mi yaptı? Yasak Elma yeni bölümü neden yok, yeni bölümler ne zaman yayınlanacak?

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma, korona virüs için ilk tedbir alan dizi olmuştu. Dizi çekimlerini durdurdu ve sezon finali yapma kararı aldı. Yasak Elma dizisinin ne zaman yeni bölüm yayınlayacak izleyici tarafından merak ediliyor.

Yasak Elma bitti mi final mi yaptı? Yasak Elma yeni bölümü neden yok, yeni bölümler ne zaman yayınlanacak?

Fox TV Yasak Elma Dizisi Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Fox TV ekranlarının sevilen dizisi Yasak Elma, korona virüs salgınından sonra yeni bölüm yayınlamamaktadır. Çekimlerini durduran dizinin ne zaman yeni bölüm yayınlayacağı merak konusu oldu. Dizinin tekrar bölümleri ekranlara gelecek.

Korona virüs salgınından sonra diziler çekimlerini durdurdu. Yasak Elma dizisi de çekimlerini durduran diziler arasında yer almaktadır. Geçen hafta yeni bölümü ile ekranlara gelen Yasak Elma dizisi artık yeni bölüm yayınlamayacak. Dizi en erken şekilde tedbirlerini aldı ve çekimlerini durdurdu. Çekimlerin ne zaman başlayacağı ve ne zaman yeni bölümün yayınlanacağı bilinmemektedir.

Dizinin yeni bölümlerinin Eylül ayında yayınlanacağı düşünülüyor. Sezon finali olarak geçen hafta son kez bölüm yayınlayan dizinin ekranlara Eylül ayında döneceği haberi verildi. Yeni sezon çekimlerinin de Eylül ayında başlayacağı yapımcıları tarafından duyuruldu. Korona virüs salgını sona ermeden dizinin başlamayacağı da söylendi.

Tüm sıcak haberler ve merak ettiklerin burada! Mobil uygulamamızı şimdi indir! >>> Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Sıcak gelişmeleri ve flaş haberleri anında öğrenmek istiyorsan, bizi Instagram’da takip etmeyi unutma! >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Facebook’ta haberleri takip etmek istiyorsan, şimdi sen de Facebook Grubumuza Katıl! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2020, 18:20

YORUM EKLE

Popüler Haberler