Yasak Elma Yağmur Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Ege Kökenli Hakkında Bilgiler

Yasak Elma dizisi izleyinlerin beğenisini kazanıyor. Yasak Elma dizisi Yağmur kimdir? Ege Kökenli kimdir? Kaç yaşında? Boyu kaç? Sevgilisi var mı? İşte detaylar...

Yasak Elma Yağmur Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Ege Kökenli Hakkında Bilgiler

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizisi Yasak Elma Fox tv ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Dizinin sezon finali yaklaştıkça yeni oyuncular da dahil oluyor. Diziye yeni dahil olacak olan Ege Kökenli ile ilgili geniş kapsamlı bir araştırma yaptık.

1993 yılında Kırklareli'nde dünyaya gelen Ege Kökenli, Yasak Elmadizisinde Yağmur karakterini canlandıracak. Yaşil gözlü oyuncu 168 cm boyuna sahiptir.

Kökenli yabancı bir sevgisiye sahiptir. İsmi Lior Ahituv olan sevgilisi ile gayet mutlu bir birlikteliği olan Kökenli, sosyal medyaya sevgilisiyle sık sık fotoğraf atmaktadır.

YASAK ELMA DİZİSİ EGE KÖKENLİ HANGİ DİZİLERDE OYNADI?

Daha 4 yaşında ana okulundayken ilk sahnesine çıkmış olan Kökenli, bu sahnede alkışlanınca oyuncu olmaya karar verdi.

Doğduğu şehirde sportif faaliyetlerle ilgilenen Kökenli, liseyi İstanbul'da bitirmiştir. Burada Fransızca dilini öğrenerek tiyatroya başladı.

Haliç Üniversitesi Konservatuar Tiyatro bölümü mezunu olan Kökenli, 2004 yılında En İyi Arkadaşım dizisiyle ekranlara merhaba dedi.

Gizem karakteriyle Anadolu Kaplanı, Itır karakteriyle Yahşi Cazibe dizisinde rol alarak yıldızını parlattı.

KALP ATIŞI DİZİSİYLE PARLADI

Kökenli asıl çıkışını Show TV ekranlarında yayınlanan Kalp Atışı dizisiyle yakaladı. Bahar Tunç karakteriyle izleyicinin beğenisini kazanan Kökenli bu dizide  Gökhan Alkan, Öykü Karayel, Fatih Dönmez, Ali Burak Ceylan gibi oyuncularla oynama fırsatı yakaladı.

Sinemada da adından sıkça söz ettiren oyuncu Taksim Hold adlı sinema filminde Seda karakterini canlandırdı. Aynı zamanda 24 Mayıs'ta sinemalarda olan Aykut Enişte isimli sinema filminde de oynayacak.

Güncelleme Tarihi: 14 Mayıs 2019, 00:19

YORUM EKLE

Popüler Haberler