Yemekteyiz neden yok, bitiyor mu? Yayından mı kaldırıldı mı, yeni bölümler ne zaman başlayacak?

Yemekteyiz programı ile ilgili yeni iddialar gündeme geldi. İzleyiciler Yemekteyiz neden yok, bitiyor mu, yayından mı kaldırıldı ve yeni bölümler ne zaman başlayacak merak etmeye başladı. İşte Yemekteyiz programının akıbeti.

Yemekteyiz neden yok, bitiyor mu? Yayından mı kaldırıldı mı, yeni bölümler ne zaman başlayacak?

Tv8’de yayınlanan Yemekteyiz programı üç sezondur ekranlara geliyor. Seda Sayan’ın eğlenceli sunumuyla izleyici karşısına çıkan Yemekteyiz’de haftanın birincisi 10 bin TL ödülün sahibi oluyor. Ancak yarışma düşük reytingler aldığı için bir süredir final yapacağı konuşuluyor.

Yemekteyiz final mi yapıyor?

Gündeme gelen iddialara göre, Yemekteyiz’in çekimlerine salgın nedeniyle ara verildi. Şuan stok bölümleri yayınlanan yemek yarışması, ilerleyen haftalarda yayından kaldırılacak. Reytinglerde bir türlü bekleneni veremeyen program, stok bölümlerin yayınlanmasının ardından ekranlara veda edecek.

Yemekteyiz yeni bölümler ne zaman yayınlanacak?

Yemekteyiz programı 30 Mart- 3 Nisan haftasında yeni bölümleri ile ekranlarda olacak. Yemekteyiz, 6 Nisan 2020 tarihinden itibaren bir daha yayınlanmayacak.

Güne dair merak ettiğin her şeyi öğrenmek için sen de hemen Haberport mobil uygulamasını telefonuna indir!>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Facebook grubumuza katıl, gündemdeki haberleri oku, tartışmaları ve güncel gelişmeleri kaçırma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2020, 10:24

YORUM EKLE

Popüler Haberler