Yemekteyiz Sunucusu Onur Büyüktopçu Programdan Ayrıldı! Yemekteyiz Yeni Sunucusu Seda Sayan mı Olacak? İşte İddialar

Uzun senelerdir televizyon ekranlarında olan Yemekteyiz yarışması ile ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Yemekteyiz Programının Sunucusu Değişti! TV8 ekranlarında bir süredir yayın hayatına devam eden Yemekteyiz programını sunan Onur Büyüktopçu’nun, artık programın sunuculuğunu yapmayacağına dair söylentiler dolanıyor. Peki Yeni Sunucu Kim? İşte haber hakkındaki tüm detaylar…

Yemekteyiz Sunucusu Onur Büyüktopçu Programdan Ayrıldı! Yemekteyiz Yeni Sunucusu Seda Sayan mı Olacak? İşte İddialar

Yemekteyiz Programının Sunucusu Değişti! Yeni Sunucu Kim olacak?

2008 senesinden beri televizyon ekranlarındaki yerini koruyan Yemekteyiz programı ilk sezonlarını Show TV kanalında, son sezonlarını ise TV8 ekranlarında yayınlatmaya devam etmektedir. Son günlerde Yemekteyiz programının sunucu Onur Büyüktopçu’nun sunuculuğu bıraktığı ve programdan ayrıldığı ile ilgili dedikodular sosyal medya üzerinden sıkça gündeme geliyor.

Son dönemlerde Yemekteyiz programının reyting sıralamasının giderek düşmesi, programın sunucusunun böyle bir karar almasına sebep olmuş olabilir. Ancak gerçeği tam olarak bilebilmemiz için konuyla ilgili resmi bir açıklama gelmesi gerekiyor elbette.

Zuhal Topal tarafından yapılan yemek programı ile aynı kategoride yer alan Yemekteyiz programı, rakip programın gazabına uğramış gibi görünüyor. Zuhal Topal’ın programı yüksek reytingler alırken Yemekteyiz programı her geçen gün izleyicisini kaybediyor.

Alınan bilgilere göre Yemekteyiz programının yeni sunucunun Seda Sayan olacağı ifade ediliyor. Yakın zaman içinde TV8 ile Seda Sayan anlaşmışlardı ancak hangi program için birlikte çalışacaklarını duyurmamışlardı. Onur Büyüktopçu’nun programdan ayrılması ile birlikte taşlar yerine oturdu.

Güncelleme Tarihi: 02 Haziran 2019, 21:36

YORUM EKLE
YORUMLAR
Feride soyuguzel
Feride soyuguzel - 6 gün Önce

Artık seyretmiyecegim.kimse Onur gibi seviyeli sunamaz,asla reyting alamaz derhal bu yanlış karardan dönülüp,tekrar Onur Buyuktopcu getirilmeli....

Popüler Haberler