Yemin dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak? 2019-2020 Yemin dizisi başlama tarihi

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisi 70. bölümüyle birinci sezon finalini yaptı. İzleyiciler, Yemin dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtını aramaya başladı. Ajanda bilgilerine göre 2019-2020 Yemin dizisi başlama tarihi için 16 Eylül 2019 işaret edildi.

Yemin dizisi 2. sezon ne zaman başlayacak? 2019-2020 Yemin dizisi başlama tarihi

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisi, 31 Mayıs günü yayınlanan 70. bölümüyle sezon finali yaptı. Dizinin sıkı takipçileri, Yemin dizisinin ikinci sezonunun ne zaman başlayacağını araştırmaya başladı. Yemin dizisi, 2. sezonuna 71. bölümüyle başlayacak. Reyhan ile Emir arasında yaşanan aşk oyunlarını anlatan dizi için oyuncuların kısa süre sonra yeniden setlere döneceği belirtiliyor. Temmuz ayının ortasında büyük ekiplerin çekimlere başlayacağı belirtiliyor.

Yemin Dizisi İkinci Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Fenomen dizi, ikinci sezonuyla Eylül ayının ikinci haftasında ekranlara gelecek. Dizinin 16 Mayıs 2019 Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında 2. sezonuyla yayınlanmaya başlayacağı belirtiliyor. Ajanda da yer alan tarih 16 Eylül 2019 olarak görüldü. Herhangi bir problem söz konusu olmaması halinde dizinin bu tarihte yeni bölümüyle ekranlarda olacağı belirtiliyor. Bu süreçte izleyicilerin büyük çoğunluğu, dizi içerisinde yer alan düğümlerin çözülüp çözülmeyeceğini de merakla araştırıyor.

Yemin Dizisinde Ne Oldu?

Reyhan, Emir’in kendisini aldattığını düşünür ve o sırada Emir’i bırakıp gitmek isterken dayısı Hikmet’e verdiği söz yüzünden hiçbir yere gidemez. Hikmet son anda devreye girerek aileye her şeyi anlatır, Cavidan’ın sahte belgelerle insanların gözünü boyadığını ve Emir’in ise yüz kızartıcı davranışlarını ve Reyhan ile yaptığı anlaşmayı anlatmıştır.

Bölüm sonunda Hikmet, Reyhan’a döner ve ortada artık bir yemin olmadığını ve Reyhan’ın gitmekte serbest olduğunu dile getirir. Reyhan ise parmağındaki yüzüğü çıkarmak için bir hamle yaparken, dizi bu sahne ile sezon finali yapar.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2019, 00:57

YORUM EKLE

Popüler Haberler