Yemin Dizisi Leyla Ölecek mi? Munise Özlem Öztürk Yeni Sezonda Var mı Yok mu?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmakta olan Yemin dizisi 31 Mayıs gününde sezon finalini yaptı ve bir süreliğine izleyicilerine veda etti. Günlük diziler arasında en çok sevilenlerden olan Yemin dizisi sezon finalinde izleyen herkesi şaşırtmayı başardı. Peki Yemin Dizisi Leyla Ölecek mi? İşte Yemin dizisi hakkındaki bütün ayrıntılar…

Yemin Dizisi Leyla Ölecek mi? Munise Özlem Öztürk Yeni Sezonda  Var mı Yok mu?

Yemin Dizisi Leyla Ölecek mi?

Kanal 7’nin en iddialı yapımlarından biri olan Yemin dizisi tüm sezon boyunca reytinglerde üst sıralarda bulunmayı başardı. Günlük diziler arasında en çok izlenen yapımlardan biri olan Yemin dizisi 31 Mayıs tarihinde yayınlanan bölümü ile sezon finaline girdi ve bir süreliğine ekranlara veda etti.

Son bölümde Leyla’nın babası tarafından vurulması izleyicilerin akıllarında soru işaretlerinin doğmasına sebep oldu. Şimdi izleyiciler Leyla’nın ölüp ölmediğini ve diziden ayrılıp ayrılmayacağını merak ediyor ve araştırıyorlar.

Bölümün genel bir özetini geçecek olursak Reyhan’ın Emir’in bir başka kadınla birlikte olduğunu düşünerek kendini harap etmesinden başlayabiliriz. Bunun üzerine Emir kara kara bu yanlış anlaşılmayı nasıl çözebileceğini düşünür.

Hikmet tarafında ise işler biraz daha karmaşıktır. Cavidan’ın Reyhan’a mirasla ilgili yaptıklarını öğrenen Hikmet, Cavidan’la ayrılmayı düşünmektedir. Emir Hikmet’i bu kararından döndürmeye çalışsa da Hikmet sonuna kadar gitmeyi kafaya koymuştur.

Kemal ile Leyla’ya gelindiğinde ise ilişkilerinde bir takım sorunları atlatmış bile olsalar Talaz hep olduğu gibi onlara mani olmaya çalışmaktadır. Leyla’yı vuran Talaz ellerini kana bulamaktan bile çekinmemiştir. Leyla, Kemal’in gelmesi ile birlikte gözlerini kapatır ve bölümün sonu gelir.

Bakalım Leyla ölecek mi? Diziden ayrılacak mı? Bizim düşüncemize göre Leyla ölmeyecek. Dizinin en önemli rollerinden biri dizi bu şekilde devam ederken, yapımdan ayrılmayacaktır. Ancak kesin bir şey söylemek mümkün değil elbette. Yeni sezonda hep birlikte göreceğiz.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2019, 15:16

YORUM EKLE
YORUMLAR
Seher
Seher - 3 hafta Önce

Leyllasız asla olmaz

Refik
Refik - 3 hafta Önce

Bende diziden çıkacağını düşünmüyorum. Dizi mevcut oyuncularıyla sevildi zaten eğer oyuncuların bazıları diziden ayrılırsa bütünlük bozulur, eski tadı vermez.

Hatice Engin
Hatice Engin - 3 hafta Önce

Leyla geri geri giderken düştü, siz neden bahsediyorsunuz tamam silah çekti ama vurmadı

ayse.sari
ayse.sari - 3 hafta Önce

yemin.dizisiin.2.sezonda.reyhan.hamile.kalacak.mi

Müsenna
Müsenna - 3 hafta Önce

İnşAllah çıkmaz onun için izliyorum

Süreyya
Süreyya - 3 hafta Önce

Leyla karekterini hiç beyenmiyorum yerine başka birini getirin artık reyhan emiri af etsin çok yavaş hareket ediyorlar biraz canlılık gelsin

Nurhan yörük
Nurhan yörük - 3 hafta Önce

Çok uzun surmesin bence final yapsin

yemin..neler.olcak.reyhan.emir
yemin..neler.olcak.reyhan.emir - 3 hafta Önce

ayse


Popüler Haberler