Yemin Reyhan Öldü mü? Cemre Ölecek Mi? Özge Yağız Diziden Ayrıldı mı?

Yemin dizisinin son bölümünde Cemre ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Bu gelişmelerin ardından, Yemin Reyhan gerçekten öldü mü? Reyhan’a ne oldu? gibi soruların yanıtları araştırılıyor.

Yemin Reyhan Öldü mü? Cemre Ölecek Mi? Özge Yağız Diziden Ayrıldı mı?

Kanal 7’nin en çok izlenen dizilerinden olan Yemin’in 59. bölümünde Cemre ile Reyhan aynı araba ile giderken Emir’e gelen telefonda Cemre’nin kaza yaptığı ve ağır yaralı olduğu haber gelir.

Dizinin 59. bölümünde Cemre Reyhan kıskançlığı yüzünden kendi hayatını dahi riske atmaktan çekinmemektedir.

Cemre, bir süredir Emir’in kendisine sürekli sırt çevirmesinden bıktı. Ayrıca Cavidan da artık Reyhan ile arasını düzeltti. Artık Reyhan’ın evde düşmanı kalmadı. Emir, Cemre’nin elinden kayıp gitmektedir. Bundan dolayı Cemre artık kendisini bile düşünmemektedir.

Cemre Reyhan’la birlikte arabaya binerek çok hızlı bir şekilde ilerler. Daha sonra Emir’i birisi arar ve Cemre’nin ağır yaralı olduğu haberi gelir. Melike Reyhan’ın Cemre ile beraber olduğunu bildiği için, Cemre’yle olduğunu Emir’e söyler.

Yemin Dizisi Reyhan’a Ne Oldu? Cemre Ölecek Mi?

Dizide Reyhan’ın arabadan indiği ve kazadan sağ kurtulduğu tahmin ediliyor. Reyhan’a bir şey olmuş olsaydı Cemre’nin arkadaşı mutlaka onunla ilgili bir şeyler söylerdi.

Yani dizide Cemre ölmeyecek. Cemre de giderse Reyhan’a kötü davranacak kimse kalmayacak. Bundan dolayı Cemre karakteri dizide oynamaya devam edecek ve yeni planları ile Reyhan ile Emir’i birbirinden koparmak için uğraşacak.

Emir, Reyhan’ın öldüğünü tahmin ediyor. Ancak Reyhan’ın ölmediği ve ortadan kaybolduğu söyleniyor. Emir’in baktığı kişi büyük bir ihtimalle başka birisi. Çünkü Emir’in baktığı kişinin suratı tanınmayacak halde. Emir burada yanılmış olabilir.

Yemin Dizisi 60. Bölüm Fragmanı

 

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 22:18

YORUM EKLE
YORUMLAR
Dilan nur
Dilan nur - 3 gün Önce

Kötü oldu ya

Gülsüm
Gülsüm - 2 gün Önce

Bence de Cemre oyundan çıksın artık finale gelsin reyhanla Emir kavuşsun artık ama daha leylalar ve Kemal sevgili olmadılar

Selin
Selin - 3 gün Önce

Cemre diziden çıksın bence çokk kötü karakterde oynuyor çıkmasını istiyoruz reyhanda emirde ayrılmadım emir her şeyi yanlış anlamadin lutven cemre çıksın diziden

Gülay sökmez
Gülay sökmez - 4 gün Önce

Ben öldüğünü sanmıyom çok seviyom bu diziyi

Mimoza
Mimoza - 3 gün Önce

Dizi çok güzel çokta örneklerle dolu reyhan karakteri izlerken bile reyhan dan sabır nasıl olduğunu öğrendim

Saliha
Saliha - 2 gün Önce

Zaten Reyhan ölseydi film biterdi en büyük karakteri Emir ve Reyhan zaten ya da yerine başka biri gelirdi ama o zaman da film çok uzardı onu sevene kadar aşık olana kadar oho ama böyle daha iyi bence reyhan'ın sevsin zaten öyle de olacak hep iyiler kazanır

Popüler Haberler