Yemin Reyhan Ölecek mi? Kurtulacak mı? Özge Yağız Diziden Çıkacak mı? Yeni Bölümde Reyhan Olacak mı?

Kanal 7 ekranlarında yayın hayatına deva eden Yemin dizisinde Reyhan karakteri ölecek mi? Reyhan karakterine hayat veren Özge Yağız diziden çıkacak mı? Yemin'in son bölümünde Cemre Reyhan'ı havuza iter ve Reyhan yüzme bilmemektedir. Diziyi takip edenler Reyhan kurtulabilecek mi sorusunun yanıtını arıyor.

Yemin Reyhan Ölecek mi? Kurtulacak mı? Özge Yağız Diziden Çıkacak mı? Yeni Bölümde Reyhan Olacak mı?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Yemin dizisinin 37. bölümünde Cemre’nin Reyhan’ı havuza itmesi izleyicileri şoka uğrattı. Kıskançlık krizine giren Cemre, Reyhan’ı havuza itmiş ve hatta Reyhan’ın ölmesini istemektedir. Reyhan’ın yüzme bilmemesi de izleyicilerde şaşkınlık yarattı.

Dizide, her şey olağan bir şekilde devam ederken Reyhan’a miras kalması üzerine büyük sorunlar baş göstermeye başlar. Hikmet mirasının bir bölümünü Reyhan’a bırakma kararı alır ve Cavidan ve Cemre bunu öğrenince sinir krizleri geçirir. Emir bu duruma olağan gözüyle bakmaktayken, çevreden Reyhan’a yönelik büyük bir kıskançlık söz konusudur.

Reyhan Kurtulabilecek mi?

Cavidan, Reyhan’a kalacak mirasın üzerine konabilmek için miras doyasında birkaç tarih değişikliği yapar. Bunu Emir’e gösterir ancak başarılı olamaz. Emir’in Reyhan’a güven konuşması yapmasıyla birlikte miras belgesi ortaya çıkar ve oklar bir kere daha Reyhan’a çevrilir. Cavidan bu süreçte Emir’in Reyhan’a çok sinirlenmesini ve hatta onu işinden çıkarmasını beklerken Emir ise Reyhan’a iyi davranmaya devam eder.

Emir Reyhan’ı öpecektir ve bu durum Cemre ve Cavidan’ı bir kere daha mağlup edecektir. Reyhan boş bir anında havuza itilir ve yüzme bilmemekte. Cemre Reyhan’ın boğuluşunu saniye saniye izlerken, Emir havuza atlayıp Reyhan’ı çıkarır ve kalp masajı yaparak onu hayata döndürür.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 22:49

YORUM EKLE