Yemin Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Balım Gaye Parlak Rol Aldığı Yapımlar

Kanal 7 ekranlarında yayınlanmakta olan Yemin dizisinde izleyici karşısına yeni geçmeye başlayan oyunculardan bir tanesi de Zeynep karakteri oldu. Peki Yemin Dizisi Zeynep Kimdir? Zeynep karakteri diziye Reyhan’ın sakladığı sokak çocuğu olarak giriş yapmıştı. İşte onun hakkındaki bilgiler...

Yemin Zeynep Kimdir? Gerçek Adı Nedir? Balım Gaye Parlak Rol Aldığı Yapımlar

Yemin Dizisi Zeynep Kimdir?

Yemin dizisinde Zeynep karakterini oynayacak olan oyuncunun ismi Balım Gaye Parlak.

Balım Gaye Parlak 27 Mart 2006 senesinde doğdu. Mavi gözleri ile dikkatleri üstüne çeken güzel oyuncu daha öncesinde Koton, Turkcell ve Lazzoni Mobilya gibi markaların reklam filmlerinde yer almıştır.

Balım Gaye Bayrak daha önceden İki Dünya Arasında dizisinde de Zeynep isimli bir karaktere hayat vermiştir. Sonrasında ise 2014 senesinde Arka Sokaklar dizisine dahil oldu ve orada da Ceren karakterini canlandırdı.

Bir diğer yer aldığı yapım ise Hayat Dediğin dizisidir. 2014 senesinde Küçük Ağa dizisi deneyimini yaşadıktan sonra Bir Deniz Hikayesi, Muhteşem Yüzyıl gibi dizilerde de yer aldı ve sonrasında Münafık isimli sinema filminin projesinde bulundu.

Balım Gaye Bayrak Yemin Dizisinde Ne Kadar Kalacak?

Balım Gaye Bayrak’ın canlandıracağı Zeynep karakteri, Reyhan tarafından konakta gizlice bakılan bir sokak çocuğu olarak karşımıza çıkmaktadır. Zeynep karakterinin uzun süre dizide kalmayacağı tahmin edilmektedir. Ancak bu konuda kesin bir ifade kullanılmamıştır.

Reyhan’ın gizlice konakta Zeynep’e baktığını Cavidan öğrendiğinde ortalık epeyce bir karışacaktır. Emir ile arası zaten bozuk olan Reyhan’ın daha da kötü olacakları tahmin ediliyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Nisan 2019, 15:09

YORUM EKLE
YORUMLAR
fatma.koy
fatma.koy - 1 yıl Önce

balim.gaye..parlak.kim.

gece
gece - 1 yıl Önce

reyhanı çok seven arkadaşım var ama o emiri seviyor

Serpil
Serpil - 1 yıl Önce

Bu diziyi seyretmek istiyorum ama hint dizilerini gecti Reyhan karekteri bakislari sinir bozucu bakismalar dakikalarca sürüyor sinir bozucu

Ali
Ali - 8 ay Önce

Tetikçi kim gerçek ismi ? Başka hangi dizilerde oynadı