Yeni Dizi Hercai Ne Zaman Yayınlanacak? Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor? Seneryo Konusu ve Oyuncuları!

Yeni dizi Hercai dizisinin ikinci tanıtım fragmanı ekranlarda dönmeye başladı. ATV ekranlarında yayınlanacak olan Hercai dizisi şimdiden dikkatleri üstüne çekmeye başladı. Başrollerini Akın Akınözü ve Ebru Şahin’in paylaştığı dizi ne zaman yayınlanacak? Konusu ve diğer oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? İşte yeni dizi Hercai hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizde…

Yeni Dizi Hercai Ne Zaman Yayınlanacak? Oyuncu Kadrosu Kimlerden Oluşuyor? Seneryo Konusu ve Oyuncuları!

ATV ekranlarında çok yakında başlayacak olan yeni dizi Hercai, şimdiden tüm dikkatleri üzerine çekmeye başladı. İkinci tanıtımı yayınlanan dizi herkes tarafından merakla beklenir oldu. Mardin şehrinde çekilen dizinin henüz yayın günü ve saati belli değil ancak hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Hercai dizisinin yönetmen koltuğunda Cem Karcı otururken, senaryosu ise Eda Tezcan ve Feraye Şahin tarafından yazılıyor.

İzleyiciler ile buluşmasına sayılı günler kalan Hercai, “İntikamdan doğan imkansız bir aşkın masalı” mottosu ile yola çıkıyor. Usta oyuncu kadrosu, heyecanlı ve sürükleyici senaryosu ve Mardin’in muhteşem doğasıyla birlikte, şimdiden izleyiciyi ekran başına kitleyecek gibi duruyor.

ATV ekranlarına bomba gibi gelmesi beklenen muhteşem yapım Hercai’nin konusu?

Hercai dizisinde büyük trajediler yaşayan ve entrikalar ile çevrili Aslanbey ailesinin ve intikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi anlatılacak.

Hercai dizisinin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?

Hercai oyuncu kadrosunda; Feride Çetin, Gülçin Santırcıoğlu, Macit Sonkan, Tansu Taşanlar, Oya Unustası, İlay Erkök, Edip Saner, Güneş Hayat, Gülçin Hatıhan, Aydan Burhan ve İnci Şen gibi usta oyuncular yer alıyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 21:37

YORUM EKLE

Popüler Haberler