Yeni Sezonda Devam Edecek Diziler Hangileri? İşte Final Ve Sezon Finali Yapan Diziler

2018-2019 sezonunda bazı diziler final bazıları ise sezon finali yapma kararı aldı. Dizi izleyicileri yeni sezonda devam edecek diziler hangileri sorusunun yanıtını aramaya başladı. İşte final ve sezon finali yapan diziler.

Yeni Sezonda Devam Edecek Diziler Hangileri? İşte Final Ve Sezon Finali Yapan Diziler

2018-2019 dizi sezonunun tamamlanmasıyla birlikte bazı diziler sezon finali bazılarıysa final yaparak ekranlara veda edecek. Bu sezon televizyon ekranlarında olan başarılı diziler bir sonraki sezon için onay almayı başarırken, bazıları reytinglerde istediği başarıyı yakalayamadı. Bazı dizilerse yalnızca tek bir sezonluk dizi hazırlamayı planladı, reyting rakamlarına aldırış etmeden sezonunu noktaladı.

Hangi Diziler Devam Edecek?

Pazartesi günü ritüelleri arasında yer alan Çukur, Yasak Elma, Vuslat ve Zalim İstanbul gibi yapımların bir sonraki sezonda da televizyon ekranlarında olacağı belirtiliyor. Salı gününün öne çıkanları Kadın, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Halka dizileri de gelecek sezonda kaldığı yerden devam edecek.

Çarşamba günü Sen Anlat Karadeniz için de gelecek sezona vize çıktı. Perşembe akşamlarında reytinglerde zirve koltuğunu bırakmayan Bir Zamanlar Çukurova 2. sezonuyla ekranlarda olacak.

Hercai ve Payitaht Abdülhamid dizileri ise Cuma akşamı için onay almayı başardı.

Cumartesi günlerinin sevilen dizileri Bir Aile Hikayesi ve Kalk Gidelim bir sonraki sezonda ekranlarda olmaya devam edecek. Savaşçı, Elimi Bırakma ve Kardeş Çocukları da gelecek sezonda izleyicileriyle buluşmaya devam edecek diziler arasında.

Güncelleme Tarihi: 31 Mayıs 2019, 18:14

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çiçek albay
Çiçek albay - 2 hafta Önce

erkenci kuş devam edicekmi

Popüler Haberler