Zahide Yetiş neden yok, neden yayınlanmadı, yeni bölümler ne zaman yayınlanacak?

Show TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zahide Yetiş programının neden yayınlanmadığı izleyicileri tarafından merak edilen konular arasında yer alıyor. Peki Zahide Yetiş neden yok, neden yayınlanmadı, yeni bölümler ne zaman yayınlanacak? İşte tüm detaylar…

Zahide Yetiş neden yok, neden yayınlanmadı, yeni bölümler ne zaman yayınlanacak?

Show TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Zahide Yetiş programının 6 Nisan tarihinden itibaren yayınlanmayacağının açıklanması ardından programın izleyicileri araştırmalarına başladı. Programın neden yayınlanmayacağı programın izleyicileri tarafından merak edilen konulardan biri olarak görülüyor.

Zahide Yetiş Bitti mi?

Show TV ekranlarında hafta içi her gün saat 09.30’da yayınlanmaya başlayan Zahide Yetiş programı hakkında önemli bir açıklamada bulunuldu. Son dönem için ülkemizde etkisini ciddi oranda artırmış olan koronavirüs nedeniyle Zahide Yetiş programının 6 Nisan tarihinden sonra canlı olarak yayınlanmayacağı ifade edildi.

Yapımcı firma Global Medya tarafından yapılan açıklamaya bakıldığında Zahide Yetiş’in koronavirüs salgınının ülkemizdeki etkinliğini kaybedene kadar programa devam etmeyeceği belirtildi.

Zahide Yetiş Yeni Bölümler Ne Zaman Yayınlanacak?

Sevilen programlardan biri olan Zahide Yetiş’in yeni bölümlerinin ne zaman yayınlanacağı programın izleyicileri tarafından en çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Ünlü sunucu Zahide Yetiş’in programının yeni bölümlerinin koronavirüs salgınının ülkemizde etkisini yitirmesinden önce yayınlanmayacağı tahmin ediliyor. Virüsün etkisini kaybetmesi ardından Zahide Yetiş yayın hayatına kaldığı yerden devam edecektir.

Futbolun tüm merak edilenlerinden sağlık dünyasındaki tüm gelişmelere kadar merak ettiğin tüm ayrıntılı haberler Haberport mobil uygulamasında! TIKLA İNDİR>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Haberport’tan anlık haber almak istiyorsan, Instagram’da bizi takip ettikten sonra bildirimleri açmayı unutma. >>> Haberport İnstagram Hesabını Takip Et

Objektif ve doğru haber nerede? Artık her yerde. Haberport Facebook Grubuna katıl, haberler hakkında yorumlarını paylaşmaya başla! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2020, 14:17

YORUM EKLE

Popüler Haberler