Zalim İstanbul Dizisi Cemre'nin Söylediği Şarkıyı Kim Söylüyor? Serra Kutlubey Gel Gönlümü Yerden Yere Vurma Şarkısı

Zalim İstanbul dizisinde hemşire Cemre'nin söylediği şarkı dizi izleyicilerinde adeta şok etkisi yarattı. Büyük bir beğeni toplayan o anlarda izleyiciler şarkı kendi sesinden mi sorusunu araştırmaya koyuldu. İşte merak edilen o şarkının ismi büyük beğeni toplayan sahne.

Zalim İstanbul Dizisi Cemre'nin Söylediği Şarkıyı Kim Söylüyor? Serra Kutlubey Gel Gönlümü Yerden Yere Vurma Şarkısı

Kanal D ekranlarında yayın hayatına kısa süre önce başlayan Zalim İstanbul dizisinin son bölümünde Hemşire Cemre karakterinin söylediği şarkılar ilgiyle takip edildi. Cemre karakterine hayat veren Serra Kutlubey’in sergilediği başarılı performansı sonrası izleyiciler söylenen şarkıyı ve o sahneyi dinlemek için araştırma yapmaya koyuldu.

Zalim İstanbul Serra Kutlubey

Hatay’ın Antakya ilçesinden İstanbul’a göç eden bir ailenin dramını anlatan Zalim İstanbul dizisinde hemşire Cemre karakterine hayat veren isim Serra Kutlubey olarak karşımıza çıkmakta. Oyuncu kadrosunda yer alan güzel ve yetenekli isimlerle öne çıkmayı başaran dizide yaşanan gelişmeler reytinglere de etki ediyor.

Gel Gönlümü Yerden Yere Vurma Şarkısı

Hemşire Cemre, dizinin son bölümünde Gel Gönlümü Yerden Yere Vurma Güzel şarkısını söylemiştir. Şarkıyı daha önce seslendiren bir diğer isim ise ünlü şarkıcı Mabel Matiz olarak karşımıza çıkmakta.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 11:33

YORUM EKLE