Zalim İstanbul Dizisi Sezon Finali Ne Zaman? Dizi 2. Sezon Devam Edecek mi? Sezon Finali Tarihi Belli Oldu!

Kanal D ekranlarında geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlayan Zalim İstanbul dizisinin akıbeti merak ediliyor. Zalim İstanbul 2. sezonda devam edecek mi? Zalim İstanbul’un Ramazan ayına gelmeden sezon finali yapması bekleniyor. Ancak dizinin 2. sezonda ekranlarda olabilmesi için reytinglerini arttırması gerekiyor.

Zalim İstanbul Dizisi Sezon Finali Ne Zaman? Dizi 2. Sezon Devam Edecek mi? Sezon Finali Tarihi Belli Oldu!

Kanal D ekranlarında yeni yayına başlayan Zalim İstanbul dizisinin sezon finali yapıp yapmayacağı merak konusu oldu. Dizinin sezon finali veya gelecek sezonuyla ilgili net bir karar henüz alınmadı. Ancak Zalim İstanbul’un reyting oranları 2. bölüm ile birlikte artışa geçti. İlk bölümü ile fazla ilgi toplayamayan dizi, ikinci bölümü ile yüksek reytingler aldı.

Oyuncu kadrosunda Mine Tugay, Deniz Uğur, Fikret Kuşkan, Ozan Dolunay gibi usta isimlerin yer adlığı dizi, yüksek reytinglere ulaşırsa gelecek sezonda da ekranlarda olabilir. Yani Zalim İstanbul’un kaderini alacağı reytingler belirleyecek.

Eğer Zalim İstanbul sezon finali yaparsa, bu tarihin 27 Mayıs veya 3 Haziran olacağı tahmin ediliyor. Eğer tamamen final yapılacaksa yine aynı tarihlerde yapılacaktır.

Seher, iş adamı olan Agah’ın evine gitmek zorunda kalır. Çocukları ile mücadele veren Seher’i konakta zor günler bekler. Seher’in kızı Ceren Agah’ın oğlu Cenk ile evlenme planı kurar. Ancak bu olay aileyi temelden sarsar. Cemre’nin engelli Nedim ile iyi anlaşması Agah’ı oldukça sevindirir.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 17:09

YORUM EKLE