Zalim İstanbul dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak? Dizi yeni sezon tarihi belli oldu

9. bölümüyle sezon finali yapan Zalim İstanbul dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak sorusunun yanıtı ortaya çıktı. Dizi yeni sezon tarihi belli oldu. İşte ayrıntılar.

Zalim İstanbul dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak? Dizi yeni sezon tarihi belli oldu

Kanal D ekranlarının iddialı dizisi Zalim İstanbul, 9. bölümde sezon finali yaparak milyonları ekran başına kilitledi. Güçlü bir oyuncu kadrosu ve başarılı senaryosuyla dikkatleri çeken Zalim İstanbul’da Antakya’dan İstanbul’a uzanan bir yaşam mücadelesi anlatılmakta. Avşar Film imzasıyla ekranlara gelen dizinin yönetmenliğini Cevdet Mercan üstlenmekte ve dizinin kalemiyse Sırma Yanık olarak karşımıza çıkmakta. Başrolünü Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek’in üstlendiği dizinin yeni sezonu için de çeşitli iddialar gündeme gelmeye başladı.

Zalim İstanbul Sezon Finalinde Neler Yaşandı?

Zalim İstanbul sezon finalinde Seher ile Agah karşı karşıya kaldıkları manzara karşısında dehşete düşer. Bu süreçte Şeniz yalnızca Cenk’i düşünmektedir. Yılmaz ailesinde de büyük bir deprem söz konusudur ve Şeniz’in Cemre’yi hayatlarından tamamen çıkarmaya çalışmaktadır. Cemre bebeğin Nedim’den olmadığı düşüncesi içerisindedir ve bu süreçte hanesine bir eksi daha yazılacaktır. Ceren’in merakla beklediği düğün kısa süre içerisinde gerçekleşecektir ve bu sırada Seher tarafından yok sayılan Cemre, Nedim’e son kez veda etme hazırlığındadır.

Zalim İstanbul Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Zalim İstanbul dizisi ilk bölümüyle 1 Nisan günü ekranlara gelmişti. İlk sezon finalini yapan Zalim İstanbul dizisinin Eylül ayı itibariyle yeniden ekranlara gelmesi bekleniyor.

Zalim İstanbul Konusu Ne?

Zalim İstanbul dizisinde her şey Agah Karaçay’ın Nedim için iyi bir kız bulmak istemesiyle başlayacaktır. Agah Karaçay sayılı zenginlerdendir ancak Nedim ise tekerlekli sandalyeye mahkumdur. Agah Karaçay’ın eşi Yeliz ise İstanbul’un en havalı kadınlarındandır. Oğlu Cenk’i yurtdışında okutmakta olan Yeliz, Agah’ın yeğeni Nedim’i evde görmek istemeyecektir. Seher ise bu süreçte çocuklarıyla Agah Bey’in boğaza yakın bir yalıda işe başlamış ve çocuklarıyla yalının müştemilatında yaşamaya başlayacaktır.

Zalim İstanbul Oyuncu Kadrosu

Başrolünü; Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Simay Barlas, Berker Güven, Bahar Şahin, Sera Kutlubey, İdris Nebi Taşkan, Ayşen Sezerel ve Gamze Demirbilek’in üstlendiği dizinin Eylül ayında ekranlara geleceği iddia edildi.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 01:14

YORUM EKLE
YORUMLAR
cicek deniz
cicek deniz - 10 ay Önce

Soooooookkkkkkkkkk çok iyi bir dizi


Popüler Haberler