Zalim İstanbul yeni sezonda devam edecek mi? Kanal D Zalim İstanbul 2. Sezonu ne zaman başlayacak?

Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan ''Zalim İstanbul yeni sezonda devam edecek mi ve Kanal D Zalim İstanbul 2. sezonu ne zaman başlayacak?'' sorularının yanıtı ortaya çıktı. Yapımcı kararıyla dizinin yeni çekim takvimi belli oldu.

Zalim İstanbul yeni sezonda devam edecek mi? Kanal D Zalim İstanbul 2. Sezonu ne zaman başlayacak?

Kanal D televizyonunda izleyicilerle buluşan Zalim İstanbul dizisinin gelecek sezonda ekranlarda olup olmayacağı ortaya çıktı. Avşar Film yapımcılığında ve Şenol Sönmez’in yönetmenliğini üstlendiği Zalim İstanbul dizisinde; Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay ve Ozan Dolunay gibi isimler rol almakta.

Dizi çekimleri 36. bölümden sonra koronavirüs nedeniyle ertelenmişti. Yapımcı talebiyle bayram sonrasında çekilecek üç bölümle dizinin yeni sezon kaderi belirlenecek.

Türkiye’nin her yöresinden tüm güncel haberler için Haberport mobil uygulamasını hemen telefonuna indir!>>>Android Uygulaması Linki - İOS Uygulaması LİNKİ

Güncel haberler hakkında tüm ayrıntılar şimdi Facebook grubumuzda! Hemen katıl, gündemden asla geri kalma! >>> Haberport Facebook Grubuna Katıl!

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2020, 20:59

YORUM EKLE

Popüler Haberler