Zemheri dizisi konusu ve oyuncuları

Show TV ekranlarında başlayacak olan Zemheri dizisi oyuncu kadrosu ile büyük ilgi gördü. Zemheri dizisinin konusu ve oyuncu kadrosu seyirci tarafından araştırılıyor. 2020 yılında izleyici ile buluşması planlanan dizinin çekimleri İstanbul'da gerçekleşecek.

Zemheri dizisi konusu ve oyuncuları

Show TV 2020 yılı için hazırlıklara başladı. Yeni yıla yeni dizi ile girmeyi planlayan Show TV’nin Zemheri dizisi dikkatleri çekmeyi başardı. Hilal Saral’ın yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler netleşmeye başladı.

2020 Ocak ayında yayın hayatına başlaması beklenen dizinin çekimleri İstanbul’da gerçekleşecek. Dizi de Firuze adında bir genç kızın hayat hikayesi anlatılacak.

ZEMHERİ OYUNCU KADROSU

-Alperen Duymaz

-Alperen Duymaz

3 Kasım 1992 yılında Ankara’da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Konservatuar mezunudur. İlk olarak Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizide kendini duyurmayı başarmıştır. Daha sonra Acı Aşk, Çukur, Çarpışma ve Bodrum Masalı dizilerinde oynamıştır.

-Ayça Ayşin Turan

-Ayça Ayşin Turan

25 Ekim 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Radyo, Sinema ve Televizyon bölümünden mezun olmuştur. Oyunculuk eğitimini Gazanfer Özcan’dan almış ve ilk kariyerine Dinle Sevgili dizisi ile adım atmıştır.

Daha sonra Karagül, Sevimli Tehlike, Meryem, Hakan Muhafız gibi projelerde yer almayı başarmıştır.

-Zerrin Tekindor

-Zerrin Tekindor

1964 yılında Balıkesir’de doğmuştur. Tiyatro Bölümü’nden mezun olan yetenekli oyuncu Ankara Devlet Tiyatro’sunda birçok rolde oynamıştır. Casablanka, Aşk-ı Memnu, Yaprak Dökümü, Kuzey Güney, Kurt Seyit ve Şura, Kara Sevda ve Şahin Tepesi dizilerinde rol almıştır.

-Hakan Taşkıran

-Hakan Taşkıran

1996 yılında İstanbul’da doğmuştur. İlk olarak Gülperi dizisinde yer almıştır. Genç oyuncu oyunculuk eğitimi aldıktan sonra dizilerde yer almaya başlamıştır.

-Engin Öztürk

-Engin Öztürk

1986 yılında Eskişehir’de doğmuştur. İzmir Hava Astsubay Meslek Yüksek Okulu’ndan mezun olmuştur. 2012 yılında tiyatro eğitimi almış ve eğitimini tamamlamıştır. Fatmagül’ün Suçu Ne?, Behzat Ç., Muhteşem Yüzyıl, Çanakkale Yolun Sonu, Hayat Yolunda ve Hatırla Gönül gibi dizilerde yer almıştır.

Güncelleme Tarihi: 08 Ekim 2019, 15:51

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bayram GÜÇ
Bayram GÜÇ - 7 ay Önce

Yarın bu sette yardımcı oyuncu olarak katılacağım...


Popüler Haberler