Zengin ve Yoksul Aleyna Ölecek mi? Elif Doğan Ayrılıyor mu? Diziye Devam Edecek mi?

ATV ekranlarının yeni dizisi olan Zengin ve Yoksul 14 nisan pazar günü 2. Bölümünü yayınladı. Zengin ve Yoksul Aleyna ölecek mi? sorusu 2. bölüm sonrası en çok konuşulan konulardan biri oldu.

Zengin ve Yoksul Aleyna Ölecek mi? Elif Doğan Ayrılıyor mu? Diziye Devam Edecek mi?

Zengin ve Yoksul Aleyna Ölecek mi?

Zengin ve Yoksul dizisinde Aysel karakteri zengin akrabalarının yanında yetişmiştir. Bu durum küçüklüğünden bu yana kuzeni Aleyna’nın gölgesinde yaşamasına sebep olmakla beraber Aysel Aleyna’nın oyuncağı gibi hayatına devam etmesine neden olmuştur. Aysel en ufak bir şeyi dahi kendisine göre yorumlar olmuş ve Aleyna’ya karşı nefret beslemeye başlamıştır.

Aysel’in amacı zengin olarak bu durumdan kurtulmaktır. Aysel bu hayallere dalarken gizemli biri olan Karan ile tanışır. Kendisini Karan’ın çekimine kaptıran Aysel, Karan’ın kendisine başka bir amaç uğruna ilgi gösterdiğini anlayınca adeta yıkılır. İki gencin alacağı karar iki aileyi de temellerinden oynatarak kaosa neden olacaktır.

Zengin ve Yoksul dizisinin 2. bölümünde ise suların kaynaması ile Aysel ve Karan’ın amacı Aleyna’yı Karan’a aşık etmektir. Aziz, Karan’ın babasının intiharına neden olmuştur ve bu nedenle Karan Aziz’den intikam almak için planlar yapmaktadır. Aziz’i öldüremeyeceğini iyi bilen Karan Aleyna’yı kendisine aşık etmekle intikam alacaktır.

Zengin ve Yoksul Aleyna Vuruluyor!

Dizinin 2. bölümünde Aysel Karan’ın Aleyna’yı kendisine aşık etme planına uyar ancak hesaplamadığı tek şey Karan’a duyduğu aşktır. Bu arada Aziz ise Aysel’in kız kardeşi Nihal’i hamile bırakmıştır. Nihal’i çocuğu aldırması ve kendisinden uzak durması tehdit eder. Nihal ise zenginlik hayalleri ile yaptığı bir hata ile kendisini zor durumda sokmuştur.

Sema tarafından bozulmak istenen Aysel ve Karan’ın planları Sema’nın Aziz’i vurmak için eve gelmesi ile  iyice karışır. Sema silahı ateşledikten sonra babasının önüne set olan Aleyna kanlar içinde yere yığılır. Peki Aleyna Ölecek mi? Aleyna karakterini canlandıran Elif Doğan diziden çıkacak mı?

Zengin ve Yoksul Aleyna Vurulur!

Zengin ve Yoksul Aleyna ölecek mi? Dizinin 2. bölümünde Aysel Karan’ın Aleyna’yı kendisine aşık etme planına uyar ancak hesaplamadığı bir şey vardır. O da Karan’a duyduğu aşk. Bu arada Aziz ise Aysel’in kız kardeşi Nihal’i hamile bırakmıştır. Nihal’i çocuğu aldırması ve kendisinden uzak durması için uyarır. Nihal ise zenginlik hayalleri ile yaptığı bir hata ile kendisini zor durumda bırakmıştır.

Karan’ın Aziz’i vurmaktan vazgeçip Aleyna’yı kendisine aşık etme planı annesi Sema tarafından bozulmak üzeredir. Zira Sema Aziz’i vurmak için eve gelir ve elindeki silahı Aziz’e doğrultur. Sema silahı ateşlerken babasının önüne set olan Aleyna kanlar içinde yere yığılır. Peki Aleyna Ölecek mi? Aleyna karakterini canlandıran Elif Doğan diziden çıkacak mı?

Zengin ve Yoksul dizisinde Aleyna karakteri ölmeyecek. Sadece bir süre hastanede tedavi görecek ve Karan ile Aysel’in planı devreye sokulacak. Aleyna karakterini canlandıran Elif doğan dizide rol almaya devam edecek. Konu ile ilgili yeni gelişmeler olursa buradan sizlere bilgi vereceğiz.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 17:37

YORUM EKLE