Zengin Ve Yoksul Berrin Kimdir? Gerçek Adı Ne? Binnur Kaya Geçmişte Rol Aldığı Yapımlar

ATV ekranlarında Nisan ayında yayınlanmaya başlayacak olan Zengin ve Yoksul dizisi Berrin Kimdir? Sorusu dizinin takipçileri tarafından merak edilmektedir. İşte Zengin ve Yoksul dizisi Berrin karakteri hakkında detaylı bilgiler bu yazımızda yer almaktadır.

Zengin Ve Yoksul Berrin Kimdir? Gerçek Adı Ne? Binnur Kaya Geçmişte Rol Aldığı Yapımlar

Zengin ve Yoksul Dizisi Berrin Kimdir?

ATV ekranlarında Nisan ayı itibari ile yayınlanmaya başlayacak olan Zengin ve Yoksul dizisi izleyiciler tarafından merak ile beklenmektedir. Zengin ve Yoksul dizisindeki Berrin karakteri izleyicilerin dikkatini şimdiden çekmektedir.

NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Zengin ve Yoksul dizisinde Berrin karakteri Meral’in kuzeni olarak karşımıza çıkmaktadır. Meral zengin bir hayat sürmektedir. Berrin ise bu durumun tam tersine yokluk içinde yaşamaktadır.

Zengin bir işadamı olarak çalışan Yavuz ile evlilik yapan Meral, varlıkla birlikte sağlanan tüm imkanları kullanırken kuzeni Berrin yokluğun ortaya koyduğu bütün olumsuzlukları sonuna kadar yaşamaktadır. Berrin zor durumda kaldıktan sonra Meral’in yanına gittiğinde ise ondan duydukları karşısında adeta yıkım yaşamaktadır.

Berrin’in kızının da söylediği gibi Meral ve ailesi onlara ezik gibi davranmaktadır.

Nisan ayında başlayacağı söylenen Zengin ve Yoksul dizisinin Berrin karakterinin gerçek ismi ise Binnur Kaya’dır. Komedi dizilerinde görmeye alışkın olduğumuz Binnur Kaya, 1972 senesinde Dünyaya gelmiştir. Ankara’ da doğan ve büyüyen Binnur Kaya Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden diplomasını almıştır.

2014 senesinde 41. Altın Kelebek Televizyon yıldızları ödüllerinde en iyi kadın komedi oyuncusu ödülünü kazanan Binnur Kaya, Avrupa Yakası dizisinde göstermiş olduğu performans ile ödülü kazanmıştır.

Aynı zamanda Vavien, Kaynanalar, Bir Demet Tiyatro, Baba Evi, Çarli, Benimle Evlenir misin?, Yeni Hayat, Bekarlar, Hadi Uç Bakalım, İnşaat, Yalancı Damat, Babam ve Oğlum, Kavak Yelleri, Türk Malı, Muhteşem Yüzyıl, Analar ve Anneler, Bizim Hatırla projelerinde de yer almıştır.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 21:58

YORUM EKLE

Popüler Haberler