Zengin ve Yoksul Dizisi Kaç Bölüm Sürecek? Dizi Ne Zaman Final Yapacak? Dizi Erken Final Yapar mı?

Büyük umutlarla yayın hayatına başlayan ve başarılı isimlere yer veren Zengin ve Yoksul henüz ilk bölümden çuvalladı. Reytinglerde dipleri gören dizi kaç gün sürecek, ne zaman bitecek ve final olacak soruları konuşulmaya başlandı. Dizinin ikinci bölümde çıkış yakalamaması halinde erken final yolunun görüneceği belirtiliyor.

Zengin ve Yoksul Dizisi Kaç Bölüm Sürecek? Dizi Ne Zaman Final Yapacak? Dizi Erken Final Yapar mı?

Atv ekranlarında Pazar akşamları yer alan Zengin ve Yoksul dizisi ilk bölümüyle ekranlara gelmiş ancak reytinglerde beklediği başarıyı elde edememiştir. Bu durum sebebiyle izleyiciler dizinin kaç bölüm süreceğini ve erken final yapacağını konuşmaya başladı. 7 Nisan Pazar günü ilk bölümüyle 2.79 total reyting alan Zengin ve Yoksul, 15. sırada yer almıştır. Bu durum hem yapımcıyı hem de televizyon kanalında büyük bir üzüntü meydana getirmiştir.

İzleyicilerin büyük çoğunluğu, senaryoyu başarısız bulunmaktayken oyuncu kadrosunun başarılı olduğunu kabul ediyor. Üstelik dizinin Pazar günü ekranlarda olması da beklenen reyting başarısının alınamamasında en önemli etkenlerden. Pazar günleri FOX Tv’de Savaşçı, TV8’de Survivor 2019, Kanal D ekranlarında ise Çok Güzel Hareketler Bunlar ekranlarda olmakta. Pazar günü ekranlarda olan bu programlar rutin bir izleyici kitlesine sahip olduğundan, yeni bir dizi doğal olarak handikaplı olarak başlıyor.

Nöbet Dizisi Final Kararı Aldı

Show TV ekranlarında büyük beklentilerle yayın hayatına başlayan Nöbet dizisi, ilk hafta ilgi çekmeyi başarmıştı. Ancak aynı ivmeyi ilerleyen haftalarda gösteremeyen dizi, henüz 5 bölümle ekrana geldi ve 8. bölümde final yapacak.

Zengin ve Yoksul Erken Final Yapacak mı?

Oyuncu kadrosunda Binnur Kaya, Gökhan Alkan, Evrim Solmaz ve Damla Colbay gibi isimleri bulunduran Zengin ve Yoksul dizisi, reytinglerde beklediği başarıyı bulamazsa 6. bölümde final yapabilir. Ancak dizinin 14 Nisan 2019 günü yayınlanacak ikinci bölümünün reytinglerde bir çıkış yakalaması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 18:14

YORUM EKLE
YORUMLAR
Elif cakmak
Elif cakmak - 2 ay Önce

Çok güzel bir dizi binnur kaya muhteşem oynuyor devam etmeli

Yasmin Yasmin
Yasmin Yasmin - 2 ay Önce

Çok güzel bir dizi inşAllah bitirmezler

Yasmin
Yasmin - 2 ay Önce

Çok güzel bir dizi inşAllah bitirmezler

Xaitgul Muhammedowa
Xaitgul Muhammedowa - 2 ay Önce

Sewdim bu dizini Zengin ve Yoksul cok guzal bir dizi bayyldym wede biz bu dizini Turkmenistandan izliyorus ishAllah bitirmezler.

hasan sevgi
hasan sevgi - 2 ay Önce

çok guzel dizii sesimizi duyun ve lutfen devam edin bunun gibi guzel çoğu dizi final yaptı cok yazik oldu

Ogulbossan Durdyýewa
Ogulbossan Durdyýewa - 2 ay Önce

Zengin ve Yoksul dizi cok guzel dizi.ben bayyldym.vede biz turkmenistandan izliyoruz.

Orazgùl Nazarowa
Orazgùl Nazarowa - 2 ay Önce

Zengin ve Yoksul dizi cok guzel dizi ben bayyldym.Biz Turkmenistandan izliyoruz.

Deniz
Deniz - 1 ay Önce

İnşAllah bitmez çok severek izliyoruz lütfenn


Popüler Haberler