Zengin Ve Yoksul Meral Kim? Gerçek Adı Nedir? Evrim Solmaz’ın Rol Aldığı Yapımlar

Nisan ayında Atv ekranlarında yayın hayatına başlayacak Zengin ve Yoksul dizisinde Meral kim? Yavuz'un eşi Meral'in gerçek adı ve yaşı ortaya çıktı. Dizide Meral karakteri, lüks yaşamı içerisinde bin bir türlü zorluklarla karşı karşıya kalacaktır.

Zengin Ve Yoksul Meral Kim? Gerçek Adı Nedir? Evrim Solmaz’ın Rol Aldığı Yapımlar

Atv ekranlarında yayın hayatına başlama hazırlığı yapan Zengin ve Yoksul dizisinde Meral karakteri merak uyandırdı. Dizinin yönetmen koltuğunda oturacak ismin Deniz Yorulmazer olduğu öğrenildi.

Dizide iki kız kardeşten birisinin Meral olduğu ve Yavuz ile evli olduğu görülüyor. Meral’in Aleyna isminde güzel bir kızı var ve çift arasında kavgalarda bitmek bilmiyor. Ancak Meral uzunca bir süre sonra büyük bir gerçeği öğrenir ve Yavuz ile evlendiği için hem kendini hem de Yavuz’u sorgular. Aleyna ise bu durum karşısına tepkisini koyar ve babasına hesap sorar.

Berrin ile arasındaki savaşı da bitmek bilmeyen Meral, zenginlik içerisinde yaşamasına karşın bin bir türlü zorlukla karşılaşacaktır.

Zengin ve Yoksul Meral Kimdir?

Nisan ayında Atv ekranlarında yayınlanacak dizide, Meral karakterini canlandıracak isim Evrim Solmaz’dır. 1972 Ankara doğumlu Evrim Solmaz, Ankara Devlet Konservatuarı mezunudur. Bale eğitimi  almış usta isim aynı zamanda binicilik, mankenlik ve şarkıcılık eğitimleri de almıştır. Umutsuz Ev Kadınları dizisinde yıldızı parlayan başarılı isim, Hanımın Çiftliği dizisinde de Gülizar karakterine hayat vermiş ve ismini duyurmayı başarmıştır. 2013 yılında Arda Şener ile dünyaevine giren ünlü isim, 1.69 boyundadır.

Güncelleme Tarihi: 25 Mart 2019, 23:14

YORUM EKLE

Popüler Haberler