Zengin ve Yoksul Neden Final Yapıyor? Zengin ve Yoksul Final Tarihi Ne Zaman? Dizi Neden Bitti?

ATV’de yakın bir tarihte yayın hayatına başlayan Zengin ve Yoksul dizisi final yapıyor? Zengin ve Yoksul neden final yapıyor? Zengin ve Yoksul neden bitti? Alınan karar neticesinde Zengin ve Yoksul dizisi 26 Mayıs’ta yayınlanacak olan 8. bölümüyle final yapacak.

Zengin ve Yoksul Neden Final Yapıyor? Zengin ve Yoksul Final Tarihi Ne Zaman? Dizi Neden Bitti?

ATV’nin yeni dizilerinden Zengin ve Yoksul için final hazırlıklarına başlandı. Zengin ve Yoksul dizisi 8. Bölümüyle final yaparak ekranlara veda edecek. Zengin ve Yoksul dizisinin oyuncu kadrosunda Gökhan Alkan, Binnur Kaya, Osman Sonant, Evrim Solmaz, Damla Colbay, Gülcan Arslan gibi önemli isimler yer alıyor.

Zengin ve Yoksul dizisi 26 Mayıs günü yayınlanacak 8. bölümüyle birlikte erken final yapacak. Dizinin yönetmenliğini Deniz Yorulmazer yapıyor.

İstanbul’un iki ayrı semtindeki ailelerin birbirleriyle olan zengin yoksul ilişkisi ele alan dizinin final yapmasındaki en önemli sebebin reyting oranları olduğu düşünülüyor.

Zengin ve Yoksul Dizisinin Reyting Oranları

Zengin ve Yoksul dizisinin yayınlandığı günde, diğer kanallarda Savaşçı, Elimi Bırakma, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 ve Survivor 2019 gibi önemli yapımlar ekranlarda oluyor.

Zengin ve Yoksul 12 Mayıs Pazar günü total sıralamada 2.26 reytingle 25. sırada yer aldı. Zengin ve Yoksul AB reytinglerinde ise 1.38 reytingle listenin 28. basamağında yer aldı. Dizinin aldığı bu reytingler erken final yapılmasına sebep oldu.

Zengin ve Yoksul’un Son Bölüm Özeti

Berrin öğrendikleri sonrasında ne yapacağını şaşırdı. Nihal’in bile bakamaz oldu. Aziz ise Aleyna’nın eve dönmesi için elinden ne geliyorsa yapar. Aysel ise bir tarafta yer almak istemez ve ayrıca kimsenin de üzülmesini istemez. Karan büyük kafa karışıklığı yaşamaktadır. Aysel Karan’a aşkını itiraf ederken Karan’ın ona vereceği cevap büyük merak konusu olur.

Zengin ve Yoksul Fragmanı

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2019, 11:15

YORUM EKLE
YORUMLAR
Deniz kara
Deniz kara - 4 gün Önce

Lütfen final olmasın çok guzell

Hatice ozen
Hatice ozen - 4 gün Önce

Final olmasınnnn

A.gultekin
A.gultekin - 4 gün Önce

Lutfen final olmasn

Jülide
Jülide - 4 gün Önce

Saçma bir dizi, tutmaz tabi...Oyunculara yazık...senaryo saçma...zayıf...

Firat
Firat @Jülide - 4 gün Önce

Lan juju sen hayatinda filmmi gordun boyle konusuyon hercaimi guzel survivormu guzel bundan bu dizi hayatimda izledigim en iyi filmlerden

filiz liz
filiz liz - 5 gün Önce

Aysel iğrenç

Sevgi battal
Sevgi battal - 4 gün Önce

Lütfen bitmesin cok güzel pür dikkat seyrediyorum sakın sakın final olmasın cok üzülürüm en güzel dizi

Banu
Banu - 19 saat Önce

Cok güzel dizi lütfen bitmesin final yapmayün lütfen

Popüler Haberler