Zuhal Topal’la Sofrada Mine neden diskalifiye oldu?

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında diskalifiye şoku. Mine Canpolat yarışmadan diskalifiye edildi. Peki Zuhal Topal’la Sofrada Mine neden diskalifiye oldu? İşte Mine Canpolat’ın diskalifiye nedenleri.

Zuhal Topal’la Sofrada Mine neden diskalifiye oldu?

Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında beklenmedik gelişme. Yarışmanın 20 Mart günü yayınlanan bölümünde bir yarışmacı diskalifiye edildi. Diskalifiye edilen yarışmacının hafta boyunca yaptığı yorumlar ve eleştirilere dayanamayan Zuhal Topal yarışmacıyı final bölümünde yarışma dışında bıraktı.

16 Mart Pazartesi günü başlayan yeni haftada yarışmacılar, gelinler ve sunucu Zuhal Topal’ın sınırlarını zorlayan yarışmacı 20 Mart Cuma günü yarışmanın hafta finalinde yarışmadan diskalifiye edildi.

20 Mart Cuma Zuhal Topal’la Sofrada diskalifiye

Yarışmanın 16 Mart Pazartesi günü başlayan yeni haftasında Mine Canpolat yarışmaya katıldığı ilk günden itibaren herkesi çok ağır bir şekilde eleştirdi. Kaynana Mine kendi gelini dışında önüne kim gelirse acımasızca eleştirirken herkesin sabrını zorlamıştı. İzleyicilerinde kötü anlamda dikkatini çeken kaynana Mine’nin yarışmada herkese kök söktürmesi sunucu Zuhal Topal’ı da adeta çıldırttı.

Sunucu Zuhal Topal 20 Mart tarihinde Mine’nin hafta başından itibaren yaptığı yorumları ve söylediklerini değerlendirdiklerini dile getirdi ve Mine’nin yarışmadan diskalifiye edildiğini açıkladı.

Zuhal Topal’

Zuhal Topal neden diskalifiye etti

Zuhal Topal Kaynana Mine’nin diskalifiye edilme nedenlerini de bir bir açıkladı. Zuhal Topal’ın açıkladığı nedenler şu şekildeydi;

  • Haksız eleştiri yapması
  • Haksız puanlama yapması
  • Akla ve mantığa uygun yorum yapmaması
  • Yarışmacıları insan yerine koymaması
  • Gelinlerin verdiği cevabı bilerek yanlış anlaması

Bu nedenlerin dışında yarışmacılara karşı davranış ve tutumlarının da yarışmaya uygun olmadığı belirtildi.

Zuhal Topal’la Sofrada diskalifiye izle

20 Mart Cuma günü yarışmadan diskalifiye olan Mine Canpolat’ın yarışmadan ayrıldığı bölüm fragmanı aşağıda yer almaktadır.

Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020, 20:11

YORUM EKLE

Popüler Haberler