Zuhal Topal’la sofrada sunucusu Zuhal Topal kimdir? Kariyeri ve hakkında bilgiler

Ekranların sevilen sunucusu Zuhal Topal'ın kim olduğu herkes tarafından merak ediliyor. Fox TV ekranlarında Zuhal Topal'la Sofrada programını sunan başarılı sunucunu Zuhal Topal nereli? Kimdir? Kaç yaşındadır? İşte detaylar...

Zuhal Topal’la sofrada sunucusu Zuhal Topal kimdir? Kariyeri ve hakkında bilgiler

Televizyon hayatına tiyatrocu olarak başlayan başarılı sunucu, son dönemlerde yaptığı programlarla oldukça dikkat çekiyor.

ZUHAL TOPAL KİMDİR?

23 Eylül 1976 yılında İstanbul'da dünyaya gelen Zuhal Topal, şu an 42 yaşındadır. 1 kız çocuğuna sahip olan başarılı sunucu, kızını çok sevmektedir. Kızının ismi Lina'dır. Bu kızı 2008 yılında Korhan Saygın ile evliliğinden yaptı. 11 yıldır evli olan güzel sunucu, kocası ile birlikte aynı programda çalışmaktadır. Sunuculuğunu yaptığı programın yapımcılığını da kocası yapmaktadır.

Aslen Gaziantepli olan güzel sunucu, bazı yarışmalarda Gaziantepli yarışmacılara fazla puan verdiği konusunda eleştirilere maruz kaldı. Birçok kaynak kendisinin İstanbullu olduğunu iddia etmektedir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro bölümü mezunudur. İlk oyuncluluk deneyimini Sihirli Annem dizisinde Suzan rolünü oynayarak edinmiştir. Ardından Selana dizisinde de Fitnat karakterini canlandırmıştır.

Dizi tecrübelerinden sonra Şarkı Söylemek Lazım adlı şarkı yarışmasında 1. seçildi. Bu yarışmada İlhan Şeşen ile karşı karşıya gelmişti. Papatyam dizisinin bazı bölümlerinde oynadı. Son olarak izdivaç programı sunuyordu. Zuhal Topal halkın sevdiği bir isimdir.

Güncelleme Tarihi: 06 Temmuz 2019, 01:14

YORUM EKLE

Popüler Haberler