Zümrüdü Anka dizisi nerede çekiliyor? Kanal D Zümrüdü Anka dizi çekimleri hangi ilde?

Zümrüdü Anka'yı bilirsiniz, mitolojilerde geçen Kaf dağının ardında yaşayan Simurg diye de bildiğimiz efsane kuştur. Şimdi bomba gibi bir Kanal D dizisi olarak karşımıza çıkan Zümrüdü Anka dizisi hakkında merak edilenlerden bahsedelim. Heyecanla beklenen Kanal D dizisi Zümrüdü Anka nerede çekiliyor, senaristini, yapımcılığını kim üstleniyor, dizi çekimleri hangi ilde, haberimizde sizin için derledik.

Zümrüdü Anka dizisi nerede çekiliyor? Kanal D Zümrüdü Anka dizi çekimleri hangi ilde?

Önümüzdeki sezonda bizleri bomba gibi bir diziyle karşılamayı planlayan Kanal D’nin söz konusu dizisinin adı “Zümrüdü Anka”.

Merakla beklenen dizin yapımcılığı ise Pastel Film’e ait. "Kalbimdeki Deniz" ve "O Hayat Beenim" dizilerinin de yapımcısı olan Pastel film çok daha güçlü bir şekilde seyircilerine hazırlanıyor. Zümrüdü Anka dizisinin yönetmenliğini ise “Yılanların Öcü” dizisinden tanıdığımız Cemal Şan üstlenmiş.

Dizinin nerede çekileceği, oyuncu kadrosu gibi akıllarda merak uyandıran sorularsa yavaş yavaş cevaplanıyor. Çalışmaları hala süren dizinin nerede yapılacağı belli oldu. Ancak tam kadro hala netleşmiş değil.

Zümrüdü Anka nerede çekiliyor ile ilgili görsel sonucu

Can Sinan’ın kaleme aldığı, Zümrüdü Anka kuşundan yola çıkarak işlenen dizinin çekimleri Kapadokya’da gerçekleştirilecek. İzleyecekleri heyecanlandıran bu yeni dizi çok yakında seyirci karşısına çıkacak.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2019, 17:56

YORUM EKLE

Popüler Haberler