Zümrüdüanka dizisi Nisa Özgüç kimdir? Itır Esen rol aldığı diziler

Fox TV ekranlarında izleyicilerle buluşan Zümrüdüanka dizisine yeni oyuncular dahil olmaya devam ediyor. İzleyiciler ''Zümrüdüanka dizisi Nisa Özgüç kimdir?'' sorusunun yanıtını araştırmaya başladı. İşte Itır Esen rol aldığı diziler ve daha fazlası.

Zümrüdüanka dizisi Nisa Özgüç kimdir? Itır Esen rol aldığı diziler

Fox TV ekranlarında her Cumartesi günü performansını üst noktalara taşımayı başaran Zümrüdüanka dizisine yeni bir isim daha dahil oluyor. Her hafta izleyicilerin büyük bir ilgiyle takip ettiği Zümrüdüanka dizisinin yeni kanı Nisa Özgüç karakteri merak edilmeye başlandı.

Zümrüdüanka dizisinde Nisa Özgüç karakterine hayat verecek isim Itır Esen oldu. Alp Navruz, Ceren Yılmaz, Selim Bayrakter gibi isimleri başrolde buluşturan Zümrüdüanka dizisi yeni haftaya 8. bölümle giriş yapacak. Son haftalarda yapmış olduğu ataklarla zirve yarışına ortak olan diziye yeni bir ismin dahil olmasıyla dizinin ilerleyen haftalarda milyonları ekran başına kilitlemesi bekleniyor.

Hamit Özgüç’ün annesi Nisa Özgüç kimdir?

Türk sinemasına büyük katkıları bulunan Itır Esen, rol alacağı yeni dizi Zümrüdüanka’da çocuklarının iyiliği için her şeyini feda edebilecek ve başlarında duracak anne karakterine hayat verecek.

27 Aralık 1956 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Itır Esen, Münir Özkul ve Adile Naşit’in başrolünü üstlendiği Aile Şerefi, Gülen Gözler ve Bizim Aile filmleriyle tanınmıştır.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2020, 03:40

YORUM EKLE

Popüler Haberler